BOSiR i WOPR organizują szkolenie. Można zostać ratownikiem wodnym

2022.04.08 17:16
Jest okazja, by zdobyć uprawnienia oraz pracę w charakterze ratownika wodnego. Dla kilku osób organizowane szkolenie będzie darmowe, gdyż opłaci je Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji.
BOSiR i WOPR organizują szkolenie. Można zostać ratownikiem wodnym
Fot: BOSiR

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, we współpracy z Białostockim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, zaprasza do siebie osoby szukające zatrudnienia. Organizowany jest bowiem kompleksowy kurs, dzięki któremu można zdobyć uprawnienia niezbędne do wykonywania pracy jako ratownik wodny (ratownik wodny WOPR, sternik motorowodny, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej).

Szkolenie obędzie się na obiektach BOSiR-u w terminie 25 kwietnia-30 maja 2022 r. Zajęcia praktyczne mają być prowadzone na Pływalni Sportowej (ul. Włókiennicza 4) w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.30 oraz na terenie Ośrodka Sportów Wodnych Dojlidy (lekcje dodatkowe w wyznaczone weekendy), natomiast zajęcia teoretyczne planowane są na sali konferencyjnej Pływalni Sportowej.

Koszt udziału w kursie, dzięki któremu można uzyskać 3 wymienione wcześniej uprawnienia, wynosi 3000 zł. Warto dodać, że dla 6 osób, które ukończą szkolenie z wynikiem pozytywnym, a następnie podejmą pracę w Białostockim Ośrodku Sportu i Rekreacji jako ratownik przez minimum rok, kurs jest darmowy.

Osoby zainteresowane udziałem mogą kontaktować się z Białostockim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym telefonicznie (604 278 593) lub mailowo (biuro@wopr-podlaskie.pl). Liczba miejsc jest ograniczona.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1159 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39