Brak planów na wieczór? Mamy propozycję

2024.01.27 08:40
Tytułem spotkania na nadchodzących Planszówkach Johnny'ego i Mateusza będzie gra karciana "Horror w Arkham". Organizatorzy zapraszają wszystkich śmiałków, gotowych stawić czoła mrocznym siłom z miasteczka Arkham.
Brak planów na wieczór? Mamy propozycję
Fot: Fundacja Grający Białystok Johnny'ego/FB

"Horror w Arkham" będzie tytułem głównym spotkania na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza w poniedziałek (29 stycznia) w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku.

"Horror w Arkham"

W tajemniczym Arkham grupa nieustraszonych badaczy podejmuje się zadania odkrycia złowieszczej siły, która zagraża istnieniu ludzkości. To zadanie nie jest łatwe, ponieważ świat magii skrywa niezliczone koszmary, a badacze muszą zachować czujność, aby nie stracić zdrowych zmysłów i przetrwać. Gra karciana "Horror w Arkham" to gra kooperacyjna, w której jeden lub dwoje graczy wciela się w role badaczy, starających się rozwikłać przerażające tajemnice.

Czas rozgrywki w "Horror w Arkham" to około 2-3 godziny. Jednocześnie będą odbywać się dwie gry, w każdej po 3 miejsca. Każdy uczestnik wciela się w rolę badacza, tworząc własną talię kart, które koncentrują się wokół jego unikalnych zdolności. Gra obejmuje serię powiązanych scenariuszy, tworzących spójną fabularnie kampanię, gdzie tajemnica stopniowo ujawnia się podczas eksploracji przerażających miejsc.

Więcej informacji: Horror w Arkham: Gra karciana na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

676 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39