Bramy garażowe – bramy segmentowe - Prestige Białystok

dodane dnia: 2018-09-18 przez: "PRESTIGE" Jarosław Kamiński, Ernest Józef Bolesta s.c.
Termin promocji: 2018-09-18 - 2038-09-18
Dzięki bramom garażowym ochronisz swój garaż przed nieproszonymi gośćmi

Brama garażowa umożliwia stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla auta, rowerów, sprzętu ogrodowego i wielu innych urządzeń. Dzięki niej z pomieszczenia nie ucieka ciepło, a sam budynek wygląda bardziej okazale. Jest to inwestycja, którą z pewnością rozważa każdy, kto wykańcza dom z garażem lub planuje budowę domu.

Poznaj ofertę naszych bram https://oknaprestige.eu/bramy-garazowe/

Brama segmentowa dostępna w szerokiej palecie kolorów

To obecnie jeden z najpopularniejszych modeli bram. Jej skrzydło składa się z kilku segmentów, które są połączone zawiasami. Zawiasy posiadają zabezpieczenie w postaci uszczelek. Dzięki nim urządzenie jest skutecznie chronione przed różnymi warunkami atmosferycznymi. To ogromna zaleta, gdyż bramie segmentowej niestraszny jest śnieg, deszcz oraz porywiste wiatry.
Z urządzenia mogą bez problemu korzystać wszyscy, nawet dzieci i osoby starszy. Segmenty bowiem poruszają się sprawnie i lekko na rolkach, które przemieszczają się po prowadnicach przymocowanych do ścian i sufitu. Ten precyzyjnie skonstruowany mechanizm jest przyjazny w obsłudze i nie wymaga użycia dużej siły.

Sprawdź https://oknaprestige.eu/bramy-garazowe/segmentowe/

Bramę segmentową Prestige można dopasować wedle dowolnych upodobań. Nasze bramy dostępne są w wielu kolorach, oryginalnych designie, co umożliwia zestawienie ich z każdym kolorem elewacji.
Bramy garażowe Prestige cechuje niezawodna konstrukcja. Zarówno te segmentowe, rolowane, uchylne, jak i rozwierane są stworzone w oparciu o sprawdzone rozwiązania. Jeżeli poszukujesz bramy , którą będziesz użytkował na długie lata, wybierz profesjonalną firmę. Skrzydła naszych bram wykonane są z trwałych materiałów, w przypadku bram uchylnych i rozwieranych jest to stal ocynkowana. To gwarancja, że Twój garaż będzie szczelny.

Potrzebujesz bramy garażowej, która będzie spełniać wszystkie wyżej wspomniane wymagania? Wśród naszych z pewnością znajdziesz ten właściwy. Nie zwlekaj i umów się na montaż https://oknaprestige.eu/bramy-garazowe/montaz/

897 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39