Wycinka drzew Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Wycinka drzew w przestrzeniach zurbanizowanych jest jednym z działań, które podejmujemy w związku z realizowaniem strategii architektury krajobrazu i planowaniem przestrzennym. Wycinka, rozumiana również jako usuwanie fragmentów drzew (podcinanie konarów, gałęzi), pełni również funkcję estetyczną.

Poza terenem zabudowanym wycinkę prowadzimy interwencyjnie (np. usuwanie zagrażających drzew) lub w formie trzebieży lasów (kształtowanie prawidłowego funkcjonowania ekosystemów leśnych).

Wycinka drzew – potrzebna interwencja

Drzewa nie tylko wzbogacają krajobraz. Niekontrolowany rozrost, uszkodzenie z powodu burzy, choroba drzewa – mogą grozić jego złamaniem, zagrażając jednocześnie ludziom i obiektom wokół, blokując ruch samochodowy i pieszy.

Takie drzewo należy wyciąć. W MIKI pomagamy pozbyć się niebezpiecznych drzew z otoczenia. Ścinanie drzew i podcinkę gałęzi prowadzimy na terenach miejskich: w parkach, skwerach, ogrodach, placach.

Jeśli drzewo w Twoim otoczeniu jest chore, uszkodzone, stanowi zagrożenie – nie zwlekaj i wezwij naszą ekipę alpinistyczną.
Więcej o wycince drzew https://mikipodnosniki.pl/prace-wysokosciowe/wycinka-drzew/

Drzewa jako element zaplanowanego krajobrazu

Człowiek od zawsze zmieniał swoje otoczenie, kształtując je zgodnie ze swoją wizją. Utrzymanie harmonijnego krajobrazu w przestrzeniach zamieszkanych wymaga w tym wypadku kontroli nad drzewostanem, jego formą i wielkością.

Planowanie gospodarki przestrzennej w tym zakresie polega na wycince drzew lub przycinaniu gałęzi tych drzew, które mogą:
- burzyć harmonię przestrzenną,
- ograniczać pole widzenia lub dostęp światła słonecznego,
- stanowić zagrożenia dla szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Jeśli z któregoś z wymienionych powodów drzewo jest niepożądane w otoczeniu, zadzwoń do MIKI Podnośniki i daj nam znać – przejmij kontrolę i zaplanuj swoją przestrzeń.

Trzebież lasu dla poprawy funkcjonowania ekosystemu

W naszej ofercie wycinki drzew posiadamy również usługę trzebieży lasów. Trzebież to forma dbania o zdrowy ekosystem leśny przez eliminację nadmiaru drzew, co pozwala na prawidłowy rozwój pozostałym. Dzięki usunięciu egzemplarzy chorych, poprawia się też ogólna jakość całego drzewostanu.

W zależności od rodzaju drzewostanu, dokonujemy zarówno trzebieży wczesnych, jak późnych.

Efektywna praca przy wycince drzew – tylko MIKI Podnośniki

Z doświadczenia wiemy, że przy wycince drzew najlepiej sprawdza się praca na linach, połączona z tradycyjnymi sposobami dostępu. Stosując nasze metody i techniki wycinki skutecznie radzimy sobie z każdym zleceniem. Dołącz więc do grupy zadowolonych klientów, którzy zmieniają z nami krajobraz i dbają o bezpieczeństwo – przyjmujemy zlecenia na terenie Białegostoku i okolic.

966 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39