Brukarz, pracownik biurowy i kierowca wózków jezdniowych. Bezpłatne kursy

2014.02.06 00:00
Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku rozpoczął rekrutację na bezpłatne kursy dla osób bezrobotnych. Do wyrobu są m.in. szkolenia dla kierowców wózków jezdniowych, pracowników biurowych oraz budowlańców.
Brukarz, pracownik biurowy i kierowca wózków jezdniowych. Bezpłatne kursy
Fot: sxc.hu

Do końca lutego osoby bezrobotne mogą zapisywać się na jeden z następujących bezpłatnych kursów: "Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym", "Pracownik do spraw kadr i płac", "Profesjonalna obsługa biura", "Technika komputerowa w księgowości", "Technolog robót wykończeniowych w budownictwie" oraz "Brukarz". Wszystkie odbędą się w Białymstoku w miesiącach marzec/kwiecień.

Na koniec każdego ze szkoleń uczestnicy dostaną dokumenty potwierdzające udział oraz uzyskane kwalifikacje.

W kursach mogą wziąć udział osoby, które są zarejestrowane w PUP w Białymstoku jako osoby bezrobotne, w latach 2013-2014 nie były kierowane na szkolenia finansowane ze środków Funduszu Pracy, nie brały udziału w programach finansowanych z EFS oraz nie mają przeciwwskazań lekarskich. W przypadku większości kursów pierwszeństwo mają osoby poniżej 25. roku życia, natomiast "Brukarz" skierowany jest do osób poniżej 30. lub powyżej 50. roku życia.

Osoby zainteresowane szkoleniami powinny się skontaktować z Działem Szkoleń w PUP w Białymstoku, pok. 310, pod nr. tel. 85 747 38 31.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

878 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39