POLECAMY
Pobicie, groźby i zdemolowany lokal. Tak zakończyła się nocna awantura w jednym z białostockich lokali. Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych przez policjantów. Poszkodowany trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło pod koniec lutego w jednym z lokali na terenie Białegostoku. Zgłoszenie o pobiciu wpłynęło do dyżurnego miejskiej komendy w nocy. Na miejsce pojechali policjanci, którzy ustalili, że dwóch mężczyzn zaatakowało jednego z klientów. Jak wynika z ustaleń śledczych, napastnicy bili pokrzywdzonego pięściami i kopali go, powodując liczne obrażenia. Po całym zajściu mężczyzna trafił do szpitala. Na tym jednak agresja się nie skończyła. Sprawcy grozili pobitemu, a jeden z nich uszkodził monitoring, zrywając kamerę i przecinając kabel zasilający. W lokalu doszło też do zniszczeń. Potłuczone zostały szklanki i butelki z alkoholem, uszkodzone zostały również drzwi wejściowe. Po awanturze napastnicy uciekli. Sprawą zajęli się białostoccy kryminalni, którzy ustalili ich tożsamość i miejsca pobytu. 39-latek został zatrzymany na początku kwietnia, natomiast 24-latek pod koniec maja. Obaj usłyszeli zarzuty pobicia i gróźb karalnych. Młodszy z mężczyzn odpowie dodatkowo za zniszczenie mienia w warunkach recydywy. Za zarzucane przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia.
Diana Rusiłowicz
24@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.07 13:00
Aktualności 2026.06.06 10:00
Biznes 2026.06.05 19:52
Kryminalne 2026.06.05 18:00
Turystyka 2026.06.05 17:10
Aktualności 2026.06.05 16:00
Nauka 2026.06.05 16:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji