Budżet Obywatelski 2018. Możliwość poznania pomysłów podczas festynu

2017.09.06 07:19
Do głosowania na Budżet Obywatelski 2018 został niecały miesiąc. Z projektami, które do niego przystąpią będzie można się zapoznać podczas Białostockiego Festiwalu Obywatelskiego.
Budżet Obywatelski 2018. Możliwość poznania pomysłów podczas festynu
Fot: Marcin Jakowiak
Tak wyglądał Festyn Obywatelski w 2016 roku

Niedawno ogłoszono listę 43 projektów, które zostały zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego ( LISTA PROJEKTÓW). Głosowanie odbędzie się natomiast październiku. Ze zgłoszonymi pomysłami i twórcami będzie można się lepiej zapoznać podczas Białostockiego Festynu Obywatelskiego, który odbędzie się w niedzielę (10.09) w Parku Planty – obok fontanny. Rozpocznie się w południe i potrwa do godz. 16.00. W trakcie festynu na scenie wystąpi białostocki artysta Maciej "Dziemian" Dziemiańczuk, Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz odbędzie się pokaz magii i iluzji Łukasza Granta („Grant Magic”). Imprezę poprowadzi dj Grodzki.

– Zapraszam mieszkańców na Białostocki Festyn Obywatelski, spotkajmy się w niedzielę na Plantach – zachęca zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński. – W trakcie festynu odbędą się działania promocyjne związane z Budżetem Obywatelskim. Będzie to dobra okazja do poznania tegorocznych projektów zakwalifikowanych do głosowania oraz samych zasad październikowego głosowania.

Na mieszkańców będą czekały także liczne atrakcje sportowe – pokaz judo, tenisa stołowego, gry w bule oraz pokazy strzelania. W trakcie imprezy będzie można spotkać zawodników drużyny futbolu amerykańskiego Lowlanders Białystok, a także zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowane zostaną gry i zabawy oraz bezpłatna wata cukrowa.

Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl

966 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39