Budżet Obywatelski 2022. Ostatni dzwonek, by zgłosić projekt

2021.05.25 15:05
We wtorek (25.05) mija ostatni termin zgłaszania pomysłów do Budżetu Obywatelskiego 2022. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie Centrum Aktywności Społecznej.
Budżet Obywatelski 2022. Ostatni dzwonek, by zgłosić projekt
Fot: Malwina Witkowska

Dzisiaj mija ostatni termin składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2022. Swoje pomysły można wysłać e-mailem do północy.

– Dzięki zaangażowaniu białostoczan w Budżet Obywatelski w naszym mieście zostało zrealizowanych wiele ciekawych projektów. Liczymy na to, że i w tym roku nie zabraknie pomysłów, które wzbogacą i uatrakcyjnią Białystok – powiedział prezydent miasta Tadeusz Truskolaski.

Do godz. 15.30 można także skorzystać ze wsparcia urzędników w opracowaniu swojego pomysłu. Konsultowanie pomysłów i pomoc w przygotowaniu projektów odbywa się poprzez kontakt telefoniczny oraz e-mailowy. Wykaz telefonów do urzędników zajmujących się poszczególnymi dziedzinami znajduje się na stronie Centrum Aktywności Społecznej. Tam znajduje się także formularz zgłoszeniowy który po wypełnieniu oraz zeskanowaniu należy wysłać wraz z załącznikami na adres e-mail: budzetobywatelski@um.bialystok.pl (do godz. 23.59) lub złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego przy ul. Słonimska 1 albo Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3 do godz. 15.30.

- Przypominamy, że na Budżet Obywatelski 2022 Miasto Białystok przygotowało 12 mln zł. O przeznaczeniu tej kwoty zdecydują mieszkańcy zgłaszając projekty, a następnie na nie głosując. W ramach białostockiego budżetu można zgłaszać projekty ogólnomiejskie i osiedlowe - informuje białostocki magistrat.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1157 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39