Były zapowiedzi, budowa nie ruszyła. Outlet Center w Białymstoku

2014.08.25 00:00
Na terenie przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych powstanie centrum wyprzedażowe Outlet Center. Rozpoczęcie budowy zapowiadano na sobotę, 23 sierpnia, jednak nie rozpoczęły się tam żadne prace.
Były zapowiedzi, budowa nie ruszyła. Outlet Center w Białymstoku
Fot: Anna Dycha

Outlet Center będzie częścią parku handlowego, który powstaje w tej części Białegostoku. Jego budowa - zgodnie z zapowiedziami - miała ruszyć w minioną sobotę. Tak się jednak nie stało.

Inwestorem jest grupa deweloperska ADV Por Property Investment SA. Nabył on już prawo własności terenu, na którym powstanie centrum outletowe. Wybrany został też generalny wykonawca inwestycji - będzie nim warszawska spółka Agmet, zajmująca się kompleksową realizacją obiektów biurowych, przemysłowych, magazynowych, mieszkalnych i komercyjnych na terenie całego kraju.

W Outlet Center powstaną m.in. sklepy Reserved, Cropp, Mohito, Sinsay, Diverse i Ochnik, a także salony Adidas i Reebok oraz Dajar Home czy Lavard. Inwestycja docelowo pomieści blisko 100 sklepów na powierzchni najmu przekraczającej 13 000 mkw.

Outlet Center będzie działał w ramach parku handlowego, w skład którego wchodzić też będzie funkcjonująca już Castorama, sklep Biedronka, stacja benzynowa Lotos oraz market meblowy - wiadomo już, że będzie to Agata Meble. Do dyspozycji klienci będą mieli 1500 miejsc parkingowych. Otwarcie centrum zaplanowano na wiosnę 2015 roku.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1910 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39