BYT i STYL. Warsztaty z Jadwigą Sawicką w Arsenale

2012.02.21 00:00
"Niech twoje ulubione lektury mają wpływ na wybory życiowe i wybór kolorystyki w łazience" - zachęca Jadwiga Sawicka. Artystka poprowadzi w sobotę, 25 lutego w Galerii Arsenał warsztaty pod intrygującym tytułem "BYT i STYL". Trwają zapisy.
BYT i STYL. Warsztaty z Jadwigą Sawicką w Arsenale
Fot: Galeria Arsenał

Czy wypowiadasz się za pomocą koloru zasłon? Czy wybór tapety podyktowany był wewnętrzną potrzebą powiedzenia światu czegoś bardzo osobistego? Ubierasz się zgodnie ze swoimi poglądami?

Jeśli tak, twoje emocje, myśli, pragnienia chcą przybrać materialną formę, chcą być widziane. Wymogi mody, presja otoczenia, podarowane wazony, terror sentymentalnych pamiątek i ograniczenia finansowe sprawiają, że możesz znaleźć się w konflikcie. Twój wygląd i twoje otoczenie mówią o tobie co innego niż myślisz i czujesz.

Galeria Arsenał ostrzega, że konsekwentna realizacja powyższych zaleceń może przerazić. Kto chce to sprawdzić? Kto się nie boi? Jak na siebie wpływa byt i styl zdradzi Jadwiga Sawicka. Studiowała na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni Jerzego Nowosielskiego. Tworzy obrazy, fotografie, obiekty, instalacje tekstowe. Współpracuje z Czarną Galerią w Warszawie i Galerią Starmach w Krakowie.
 
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, udział w warsztatach jest możliwy tylko po wcześniejszej rejestracji mailowej pod adresem: j.dolecka@galeria-arsenal.pl oraz po otrzymaniu informacji zwrotnej.
 
Warsztaty organizowane we współpracy z Nieformalną Grupą Kobiet 8 Marca i Gazetą Wyborczą w Białymstoku.

MAG

794 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39