Carrefour pomoże białostockim szpitalom klinicznym z oddziałami zakaźnymi

2020.03.30 16:33
Firma Carrefour obejmie oba białostockie szpitale z oddziałami zakaźnymi bezpośrednią pomocą żywnościową. Pomoc do placówek medycznych trafi z hipermarketów przy ul. Wrocławskiej i Wysockiego.
Carrefour pomoże białostockim szpitalom klinicznym z oddziałami zakaźnymi
Fot: pixabay.com

Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa oraz Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku będą regularnie otrzymywać od białostockich sklepów Carrefour najpotrzebniejsze produkty żywnościowe, w tym jedzenie, napoje i kosmetyki.

Lista dostarczanych produktów będzie na bieżąco weryfikowana, tak aby odpowiadała ona na aktualne zapotrzebowanie pracowników opieki medycznej obu białostockich placówek.

Jak czytamy w wydanym przez spółkę komunikacie, Carrefour zdecydował się przekazać podobne wsparcie łącznie do 41 szpitali zakaźnych zlokalizowanych na terenie całego kraju i zlokalizowanych w pobliżu hipermarketów należących do sieci.

- Skuteczna walka z koronawirusem to największe wyzwanie, przed którym jak dotąd stanął cały świat w XXI wieku. Sklepy Carrefour mogą być w tych trudnych czasach nie tylko miejscem zaopatrzenia się społeczeństwa w podstawowe produkty spożywcze, ale także nieść pomoc polskim służbom medycznym w walce o nasze życie i zdrowie. Dlatego obejmujemy bezpośrednią pomocą żywnościową personel szpitali zakaźnych w całej Polsce – powiedział Christophe Rabatel, prezes zarządu Carrefour Polska.

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

Polecamy
Serwis telefonów GSM. Komis RTV
Serwis telefonów GSM. Komis RTVul. Św. Rocha 13/15 lok. 21
15-879 Białystok

Więcej informacji
953 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39