Ceniona położna podjęła desperacką decyzję. To całkowicie zmieniło jej życie [KONKURS]

2023.09.04 12:10
Nadchodzącym seansem w ramach Kultury dostępnej w kinach Helios będzie film "Kobieta na dachu". To niezwykle poruszająca historia Miry Napieralskiej, cenionej położnej w wieku przedemerytalnym, która w chwili desperacji podjęła decyzję, która kompletnie zmieniła jej rzeczywistość.
Ceniona położna podjęła desperacką decyzję. To całkowicie zmieniło jej życie [KONKURS]
Fot: Kadr z filmu "Kobieta na dachu"

Akcja filmu rozpoczyna się od z pozoru zwyczajnego poranka w życiu Miry. Mieszka ona z mężem i trzydziestoletnim synem, ale z biegiem lat więzi rodzinne wydają się coraz bardziej rozluźniać. To, co wydaje się początkiem typowego dnia, szybko przeradza się w dramat. Mira, po dokonaniu pozornie banalnego zakupu w sklepie zoologicznym, podejmuje desperacką decyzję, której nikt by się po niej nie spodziewał - napada na bank uzbrojona w niewielki nóż kuchenny. Bez wcześniejszego zrozumienia jej motywacji, ta decyzja ma poważne skutki prawne i zaczyna wpływać na jej życie rodzinne, karierę zawodową oraz stan psychiczny.

Reżyserią filmu zajęła się Anna Jadowska. Można ją znać także z produkcji "Teraz ja", "Z miłości" i "Dzikie róże". Rolę Miry Napieralskiej gra w filmie Dorota Pomykała, którą można znać z "Wielki Szu", "Moje miasto", czy też z seriali "Singielka" i "BrzydUla".Seans filmu "Kobieta na dachu" odbędzie się w czwartek (7.09) w kinach Helios w Galerii Alfa, Atrium Biała i Galerii Jurowieckiej.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać bilet na seans "Kobiety na dachu". Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1205 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39