Centrum Białegostoku zamieni się w bajkową krainę. Wyjątkowy marsz już w niedzielę!

2024.05.24 12:27
W niedzielę (26.05) ulicami Białegostoku przejdzie wyjątkowy marsz. Chodzi o okazanie wsparcia rodzinom zastępczym. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji.
Centrum Białegostoku zamieni się w bajkową krainę. Wyjątkowy marsz już w niedzielę!
Fot: pixabay.com

W maju obchodzony jest Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Właśnie z tej okazji fundacja Viking Story zaprasza wszystkich na happening połączony z wspólnym przemarszem ulicami Białegostoku.

- Połączmy swoje siły i stańmy ramię w ramię z tymi, którzy swoje życie poświęcili tej niezwykle ważnej misji. To nie będzie zwykły marsz – centrum naszego miasta zamieni się na chwilę w niewyobrażalną, bajkową krainę! Wszystko po to, aby wesprzeć najmłodszych i ich opiekunów, którzy razem tworzą rodziny zastępcze - zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie startuje w niedzielę o godz. 12.00 spod placu pod kościołem pw. św. Rocha w Białymstoku (ul. Ks. Adama Abramowicza 1).

Marszowi towarzyszyć mają m.in. artyści cyrkowi, kolorowe księżniczki, ogromne maskotki z ulubionych bajek. Zaproszeni są wszyscy chętni. Przechód zakończy się pod Archikatedrą Białostocką (Rynek Kościuszki), gdzie będą czekać atrakcje: animacje, taneczne, wata cukrowa i jeszcze jedna tajemnicza atrakcja, o której na razie niewiele wiadomo.

Monika Zysk
24@bialystokonline.pl
1474 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39