Centrum handlowe rozdaje bony za świadectwa. Nie trzeba mieć czerwonego paska

2023.06.20 13:41
Zakończenie roku szkolnego jest zawsze radosnym dniem dla każdego ucznia. Ci, którzy w sobotę w specjalnym punkcie w Auchan pokażą świadectwa, mogą otrzymać bon na letnie zakupy.
Centrum handlowe rozdaje bony za świadectwa. Nie trzeba mieć czerwonego paska
Fot: mat. prasowe

Już pod koniec tygodnia uczniowie będą mogli odebrać swoje długo wyczekiwane świadectwa szkolne i rozpocząć upragnione wakacje. Aby uczynić ten moment jeszcze bardziej radosnym, Centra Handlowe Auchan przygotowały dla uczniów niespodziankę.

W sobotę (24.06) każdy uczeń, który odwiedzi centra handlowe w towarzystwie rodzica lub innej osoby pełnoletniej oraz w specjalnym punkcie przedstawi oryginał swojego świadectwa szkolnego za rok 2022/2023, otrzyma w zamian bon o wartości 30 zł. Ten wakacyjny bon będzie można wykorzystać wyłącznie w dniu akcji, czyli 24 czerwca, w sklepach znajdujących się w centrach handlowych. To będzie okazja, by uzupełnić letnią garderobę czy kupić książkę na czas wakacji.

Akcja rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 16.00, ale liczba nagród jest ograniczona. Bony na zakupy będą rozdawane wyłącznie po przedstawieniu oryginału świadectwa w Punkcie Obsługi Konkursu. Akcja "Bony za świadectwo" odbędzie się w Centrach Handlowych Auchan przy ul. Hetmańskiej 16 oraz przy ul. Produkcyjnej 84 w Białymstoku.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1733 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39