Champions of Illusion. Wielka magia w Białymstoku

2020.01.08 07:29
Największe gwiazdy z grupy Champions of Illusion wystąpią na scenie koncertowej auli WSFiZ. Impreza odbędzie się w piątek (10.01).
Champions of Illusion. Wielka magia w Białymstoku
Fot: Champions of Ilusion

Po premierze obydwu części filmu "Iluzja" i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Nasz kraj odwiedzają największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Dlatego najlepsi z nich wystąpią w Białymstoku.

Champions of Illusion to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata.

Powstała w 2015 r. i od tego czasu sukcesywnie koncertuje po całym świecie. Prezentuje dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają "magiczności" całemu przedsięwzięciu.

Impreza jest skierowana do całej rodziny i bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Publiczność może liczyć na udział w niektórych sztuczkach.

Artyści prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.

Początek o godz. 18.00. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Szczegóły: Champions of Illusion

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1575 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39