Chcesz, by świąteczna ciężarówka Coca-Coli przyjechała do Białegostoku? Zagłosuj!

2023.11.24 16:11
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że świąteczna ciężarówka Coca-Coli jest wręcz magiczna. Wszędzie, gdzie przyjeżdża, wzbudza ogromne zainteresowanie. Jest szansa, że zawita też do Białegostoku - trzeba tylko głosować.
Chcesz, by świąteczna ciężarówka Coca-Coli przyjechała do Białegostoku? Zagłosuj!
Fot: materiały prasowe

Wraz z ciężarówką Coca-Coli przyjeżdża duch świąt. Wielki, czerwony pojazd z niezliczonymi światełkami dostarcza mnóstwo rozrywki a do tego, wprowadza bożonarodzeniowy klimat. Warto jednak podkreślić, że w tym roku ciężarówka będzie nie tylko jedną z wielu przedświątecznych atrakcji, będzie też miała charakter pomocowy. Jest szansa, by pojawiła się również w Białymstoku.

W tym roku na trasie ciężarówki Coca-Coli są już cztery miasta: Słupsk, Gniezno, Lublin oraz Warszawa. Piąte może zostać wskazane w głosowaniu. Do wyboru są: Bytom, Chorzów, Leszno, Elbląg, Bochnia i właśnie Białystok. 

Co zrobić, by słynna amerykańska ciężarówka pojawiła się na ulicach naszego miasta? Przede wszystkim należy pobrać aplikację Coca-Cola na urządzeniu mobilnym, uzbierać 100 punktów w prostej grze zręcznościowej i oddać głos na wybraną miejscowość. Zwycięży miasto, które od  do 5 grudnia 2023 r. do godz. 23:59 uzbiera najwięcej głosów. Głosować może każdy, kto ma minimum 13 lat. Jedna osoba może oddać maksymalnie 5 głosów. Wyniki zostaną podane 6 grudnia (to nie przypadek, przecież wtedy wypadają mikołajki!) na oficjalnym profilu na Facebooku Coca-Cola oraz w aplikacji Coca-Cola w sekcji "News".

Coca-Cola współpracuje z Polskim Czerwonym Krzyżem

Tak, jak wcześniej wspominano, w tym roku wizycie ciężarówki Coca-Coli towarzyszą prospołeczne inicjatywy. Dzieje się tak, ponieważ nawiązano współpracę z Polskim Czerwonym Krzyżem w ramach akcji "Świat potrzebuje więcej Mikołajów". Podczas przyjazdu ciężarówki zaplanowane jest świąteczne spotkanie oraz atrakcje.

- Serdecznie proszę o głosowanie w tej zabawie na Białystok. Siła naszych głosów decyduje, że zorganizujemy otwarte spotkanie wigilijne z dużym rozmachem i niespodziankami – zachęca dyrektor Podlaskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża Elżbieta Paszkowska.

- Święta to czas magiczny – czas radości, życzliwości i dzielenia się dobrem. Coca-Cola od lat towarzyszy Polakom w celebrowaniu ważnych momentów, dlatego pragniemy, aby również ten nadchodzący czas był wyjątkowy dla wszystkich. Poprzez tegoroczną kampanię pragniemy przypomnieć, że każdy z nas może odkryć w sobie Mikołaja – uosobienie empatii, hojności i dobrej woli. Dlatego razem z naszymi partnerami społecznymi, w tym z Polskim Czerwonym Krzyżem, zapraszamy do dzielenia się tym, co w nas najlepsze – poprzez małe codziennie gesty, które mogą odmienić czyjś dzień, oraz te nieco większe, które mogą pomóc, aby tegoroczne święta były magiczne dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Bo Świat Potrzebuje Więcej Mikołajów – dodaje Paulina Trzaskowska, Communications Manager w Coca-Cola Polska.

Wizyta ciężarówki w wybranym w głosowaniu mieście planowana jest na 20 grudnia.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

714 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39