Chcesz zapisać się w historii białostockiego uniwersytetu? Stwórz logo wydziału

2013.04.06 00:00
Samorząd studentów Wydziału Filologicznego UwB organizuje konkurs na logo. Zwycięzki projekt zostanie znakiem identyfikacyjnym wydziału, a zwycięzca otrzyma nagrodę elektroniczną.
Chcesz zapisać się w historii białostockiego uniwersytetu? Stwórz logo wydziału
Fot: JK

Konkurs polega na zaprojektowaniu znaku graficznego, który posłuży później jako znak identyfikacji wizualnej Wydziału Filologicznego UwB. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni: młodzież, dorośli, amatorzy, profesjonaliści, studenci.

Zwycięzca, poza uwiecznieniem jego projektu, otrzyma również tablet. Prace można wykonywać zarówno techniką tradycyjną, jak i w formie zdigitalizowanej, z tym, że praca wykonana na papierze musi zostać zeskanowana i przesłana również w wersji elektronicznej (zapisanej na nośniku CD). Należy również wypełnić formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony filologia.uwb.pl.

Logo powinno zawierać w sobie nazwę Wydział Filologiczny lub skrót WF, ponadto powinno przewidywać wszechstronność wykorzystania m.in. na drukach firmowych, wizytówkach, folderach, tablicach, banerach. Prace mogą zostać wykonane w czerni i bieli lub w kolorze, z tym że paletę barw należy ograniczyć do 5 kolorów.

Prace konkursowe należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres Samorząd Studentów WF, pl. Uniwersytecki 1, 15-420 Białystok z dopiskiem „Konkurs na logo”. Projekty można nadsyłać do 10 maja 2013 r. Kontakt z organizatorami wrss.uwb@wp.pl.

Joanna Kulik
joanna.k@bialystokonline.pl

962 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39