Chcesz zobaczyć bunkier na odpady? Masz ku temu okazję - i to za darmo

2017.11.15 08:09
W najbliższą sobotę (18.11) odbędzie się dzień otwarty w białostockim Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych. Chętni mogą się zapisywać - liczba miejsc jest ograniczona.
Chcesz zobaczyć bunkier na odpady? Masz ku temu okazję - i to za darmo
Fot: Materiały prasowe

Jesteś ciekawy, jak funkcjonuje spalarnia? Chcesz zobaczyć bunkier na odpady oraz kocioł, w którym są spalane? Możesz zapisywać się na dzień otwarty w białostockim Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych, który odbędzie się w najbliższą sobotę.

Uczestnicy będą mieli też możliwość zobaczyć sterownię, z której kontrolowane są wszystkie parametry pracy zakładu. Organizatorzy zachęcają, by zabrać ze sobą smartfony. Można bowiem będzie zainstalować aplikację mobilną na telefon i podczas zwiedzania uzyskać dostęp do bieżących informacji na temat aktualnych parametrów pracy ZUOK.

Chętni do udziału w tej nietypowej wycieczce muszą przesłać zgłoszenie do piątku (17.11) za pomocą formularza internetowego. Zwiedzanie zaplanowano o godz. 10.00 i 11.00.

Dodatkowe informacje dotyczące dnia otwartego można uzyskać pod numerem telefonu 85 678 49 21.

Warto pamiętać, że ZUOK to jedna z pierwszych spalarni tego typu w naszym kraju. Produkowana jest tu energia elektryczna i cieplna (dzięki termicznemu przekształcaniu odpadów).

Zobacz też: Dzień otwarty w ZUOK Białystok

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1571 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39