Chciałbyś poznać ludzi z całej Europy i podszkolić język? Wyjedź na Summer University

2014.03.31 00:00
Chciałbyś zwiedzić różne europejskie miasta, poznać inne kultury oraz podszkolić swój język? Weź udział w Summer University organizowanym przez studencką organizację AEGEE. Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych już w najbliższy wtorek (1.04).
Chciałbyś poznać ludzi z całej Europy i podszkolić język? Wyjedź na Summer University
Fot: aegee.bialystok.pl

Summer University (SU) to jeden z najpopularniejszych projektów AEGEE Europejskiego Forum Studentów. Co roku w okresie od czerwca do września odbywa się ok. 80 Summerów, w różnych miastach w całej Europie. Wyjazdy stanowią okazję do zwiedzenia różnych miast, poznania innych kultur, przełamania barier językowych, a przede wszystkim do nawiązania znajomości z ludźmi z całej Europy.

- Summer University to z reguły dwutygodniowy obóz dla grupy od 20 do 40 studentów z całej Europy. W trakcie takiego wyjazdu można brać udział nie tylko w klasycznych wykładach mających na celu naukę nowego języka, ale także w różnego rodzaju kursach począwszy od nowinek technicznych, na mitologii i sportach ekstremalnych kończąc - informuje Beata Wygonowska z AEGEE-Białystok.

Grupą docelową projektu są studenci z całej Europy będący członkami AEGEE lub chcący dołączyć do organizacji. Termin zgłoszeń na SU mija 28 kwietnia.

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się, jak pojechać na Summer University, mogą przyjść na spotkanie AEGEE-Białystok, które odbędzie się we wtorek (1.04) w akademiku UwB, przy ul. Krakowskiej 9, w sali D. Start o godz. 19.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1098 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39