Chore dzieci z Białegostoku polecą wojskowym śmigłowcem na wymarzone wakacje

2017.08.10 15:40
Szpital jest ich drugim domem. Dzieci z onkologii będą mogły chociaż na chwilę zapomnieć o chorobie. Polecą na wakacje wojskowym śmigłowcem i samolotem.
Chore dzieci z Białegostoku polecą wojskowym śmigłowcem na wymarzone wakacje
Fot: pixabay.com

"Bajkowa Fabryka Nadziei" przygotowała małym pacjentom onkologii niezwykłą "Podróż Nadziei". Dla dzieci, których każdy dzień jest przepełniony walką o życie, będzie to z pewnością niezapomniana atrakcja i szansa na zapomnienie o problemach. Tak samo jak dla ich mam, które będą im towarzyszyć.

W podróż poleci trójka małych podopiecznych. Przez kilka dni będą w Krakowie i odwiedzą wyjątkowe zakątki Królewskiego Miasta. Zwiedzą Sukiennice, Wawel czy Wieliczkę. Atrakcją z pewnością będzie też wizyta w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. To wszystko po to, by dzieciaki i ich mamy zapomniały chociaż na 5 dni o chorobie.

Podopieczni fundacji w swoją podróż wybiorą się wojskowym śmigłowcem, a później wojskowym samolotem. Wszystko dzięki zaangażowaniu w akcję Wojska Polskiego i Ministerstwa Obrony Narodowej, które zgodziło się pomóc. Dla małych podróżników z pewnością będzie to ogromne przeżycie.

"Podróż Nadziei" rozpocznie się w piątek (11.08). Wówczas z lotniska Krywlany wystartuje śmigłowiec.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1003 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39