Chrześcijański przekaz w popowym brzmieniu. Na scenie wystąpią młodzi artyści

2023.09.01 13:57
Nadchodzi koncert Małe TDG, który tworzy muzykę pop z chrześcijańskim przekazem. Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy miłośnicy muzyki, a zwłaszcza rodziny z dziećmi.
Chrześcijański przekaz w popowym brzmieniu. Na scenie wystąpią młodzi artyści
Fot: Małe TGD / Facebook

Małe TGD to profesjonalny zespół dziecięcy, który wykonuje muzykę pop z ważnym chrześcijańskim przesłaniem. Ich twórczość to odważne łamanie schematów, udowadniając, że nawet najmłodsi artyści mogą wyrażać duchowe treści w nowoczesny sposób.

Debiutancka płyta zespołu, zatytułowana "Góry do góry", ukazała się w 2017 roku i szybko zdobyła uznanie słuchaczy. To jednak nie koniec ich sukcesów – pod koniec 2019 roku światło dzienne ujrzał drugi album "Wyspa skarbów". Warto zaznaczyć, że tenże album został nominowany do prestiżowej nagrody muzycznej Fryderyk w kategorii Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa.

Kolejna płyta zespołu, nosząca tytuł "Online", powstała w trudnym okresie pandemii, jednak młodzi artyści nie zważając na trudności, postanowili podzielić się swoimi refleksjami i przemyśleniami. Małe TGD w lekki, a czasem nawet przewrotny sposób opowiadają o radzeniu sobie z emocjami, codziennymi wyzwaniami oraz o tym, jak zmieniający się świat wpływa na ich życie.

Podczas nadchodzącego koncertu, słuchacze będą mieli okazję usłyszeć najbardziej znane utwory zespołu Małe TGD, w tym takie hity jak "Góry do góry", "Bohater", "Online", "Siedem" oraz "Ukulele". To nie tylko świetna okazja do wysłuchania wspaniałej muzyki, ale również do spędzenia wspólnego czasu w inspirującym i radosnym otoczeniu.

Koncert Małe TGD odbędzie się w niedzielę (3.09) w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Więcej informacji: Małe TGD

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1652 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39