Ciekawa promocja e-karty. Komunikacja rozdaje bilety do kina

2011.07.20 00:00
Jeśli odebrałeś już kartę miejską, możesz wygrać bilet do kina na wakacyjny hit. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, pospiesz się - na pasażerów BKM wciąż czekają seanse filmowe w kinie Helios w galerii Biała.
Ciekawa promocja e-karty. Komunikacja rozdaje bilety do kina
Fot: Ewelina Sadowska-Dubicka
Losowanie klucza wg którego z listy pasażerów wybrano tych do nagrodzenia biletami do kina

Białostocka Komunikacja Miejska ogłosiła konkurs "Z e-kartą BKM do kina". Wśród tych, którzy złożyli wniosek i odebrali imienną elektroniczną kartę miejską losowane są bilety do kina Helios. Z każdych kolejnych 10 tys. osób, które odebrały kartę zostanie wylosowanych aż 500 biletów do kina.

Już dziś wśród 20 tys. osób, które jako pierwsze odebrały swoją kartę wylosowano tysiąc kuponów na dowolny seans filmowy. A do rozdania BKM ma jeszcze 2 tys. takich biletów. Będą one losowane po zamknięciu listy każdych kolejnych 10 tys. wydanych biletów elektronicznych.

W tej chwili w rękach pasażerów BKM jest 21 tys. e-kart. Na odbiór czeka drugie tyle i na pewno do końca wakacji przybędą kolejne wnioski o ich wyrobienie.

Lista 1000 pasażerów, którzy wygrali bilet do kina znajduje się tutaj. Jeżeli wśród nich znalazłeś swoje imię, nazwisko i miejscowość zameldowania, w specjalnym okienku na stronie internetowej Białostockiej Komunikacji Miejskiej należy wpisać PESEL i w ten sposób uzyska się potwierdzenie wygranej (można je dostać również telefonicznie pod numerem telefonu 85 869 69 69 podając imię, nazwisko i PESEL).

Po kupon na bilet do kina należy zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta BKM na ul. Sienkiewicza 22 do 10 sierpnia. Trzeba mieć ze sobą kartę miejską i dokument tożsamości.

Przeczytaj więcej o e-karcie:
Komunikacja miejska: już działają bilety elektroniczne

E.S.

620 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39