Co nowego na ekranach kin Helios? M.in. premiera "Ferrari" z gwiazdorską obsadą

2023.12.28 08:23
Kino Helios przychodzi z nowym repertuarem! Tym razem przedpremierowo będzie można zobaczyć "Akademię Pana Kleksa", natomiast premierowo produkcje "Wyfrunięci" i "Ferrari".
Co nowego na ekranach kin Helios? M.in. premiera "Ferrari" z gwiazdorską obsadą
Fot: Kadr z filmu "Ferrari"

Przedpremierowo można zobaczyć:

"Akademię Pana Kleksa" w Galerii Alfa. To pełna magii i przygód opowieść o Adzie Niezgódce, zwykłej dziewczynce, która przypadkowo trafia do tajemniczej Akademii Pana Kleksa. Pod okiem szalonego profesora Ambrożego Kleksa odkrywa świat bajek, wyobraźni i kreatywności. W trakcie swojej przygody Ada staje się kluczem do rozwikłania największej rodzinne tajemnicy. W głównych rolach występują: Tomasz Kot, Piotr Fronczewski oraz Antonina Litwiniak.

Premierowo będą wyświetlane:

"Wyfrunięci" w Atrium Biała. To animacja przedstawiająca historię kaczej rodziny Mallardów, żyjącej w stawie w Nowej Anglii. Pewnego dnia mama Pam pragnie przygód i przekonuje swojego zadowolonego z rutyny męża, Macka, do wyruszenia w niezwykłą podróż przez Nowy Jork aż do egzotycznej Jamajki. Razem z nastoletnim synem Daxem i córką Gwen, rodzina przeżywa fascynujące przygody, odkrywając znaczenie rodziny, odwagi i opuszczania strefy komfortu. Warto zaznaczyć, że "Wyfrunięci" to kolejny film od twórców takich hitów jak "Minionki" czy "Sekretne życie zwierzaków domowych".

"Ferrari" w Galerii Jurowieckiej. Produkcja przedstawia historię Enzo Ferrari, byłego kierowcę rajdowego i założyciela słynnej firmy samochodowej, którego dotykają poważne kłopoty finansowe i tragedia rodzinna. Jego firma stoi na skraju bankructwa, a po śmierci syna Enzo postanawia podjąć desperacką decyzję. Postawiwszy wszystko na jedną kartę, decyduje się wziąć udział w morderczym wyścigu Mille Miglia, liczącym ponad 1500 kilometrów przez całe Włochy. Zwycięstwo to jedyna szansa na ocalenie firmy i rodziny, jednak przegrana oznacza utratę wszystkiego, co dotychczas zbudował, w tym także swojego szczęścia rodzinnego. W rolach głównych występują Shailene Woodley, Adam Driver i Penelope Cruz.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 29 grudnia - 4 stycznia
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 29 grudnia - 4 stycznia
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 29 grudnia - 4 stycznia

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

954 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39