Co nowego w Heliosach? Na ekranach m.in. czarna komedia od polskich twórców

2023.11.16 10:35
W najbliższym czasie sieć kin Helios zaprezentuje najnowszą produkcję Woody'ego Allena, czyli "Niewierni w Paryżu", polską czarną komedię "Horror story", a także kolejną część z serii "Igrzyska Śmierci".
Co nowego w Heliosach? Na ekranach m.in. czarna komedia od polskich twórców
Fot: Kadr z filmu "Horror story"

Filmy premierowe w kinach Helios:

"Niewierni w Paryżu" w Galerii Alfa. To kolejna produkcja w reżyserii Woody'ego Allena. Opowieść skupia się na Fanny i Jean, uważanych za idealne małżeństwo z sukcesami zawodowymi i luksusowym życiem w Paryżu. Ich harmonia zostaje zachwiana, gdy Fanny przypadkowo spotyka swojego byłego kolegę z liceum, Alaina. Ta niespodziewana reaktywacja starego znajomości przerywa spokój ich życia, prowadząc do serii wydarzeń, które stawiają pod znakiem zapytania ich dotychczasowe uczucia i wierność.

"Horror story" w Atrium Biała. Główny bohater Tomek to świeżo upieczony absolwent bankowości, który przeprowadza się do wielkiego miasta z nadzieją na osiągnięcie spektakularnego sukcesu. Wynajmując pokój w starym, tajemniczym domu, szybko odkrywa, że znalazł się w środku koszmarnej historii. W miarę jak jego życie staje się coraz bardziej surrealistyczne i niebezpieczne, Tomek musi stawić czoło własnym lękom i wydostać się z tej mrocznej rzeczywistości.

"Igrzyska śmierci: ballada ptaków i węży" w Galerii Jurowieckiej. Jego akcja rozgrywa się przed wydarzeniami znanymi z poprzednich części sagi. W dystopijnym Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow, bierze udział w Dziesiątych Głodowych Igrzyskach jako mentor. Jego podopieczną jest Lucy Gray Baird, dziewczyna z Dziewiątnastej Dzielnicy. Losy Coriolanusa i Lucy Gray splatają się na arenie, gdzie brutalna walka o przetrwanie prowadzi do narodzin niebezpiecznej relacji. Film ukazuje moralne rozterki Snowa, zmuszonego do niełatwych wyborów, oraz kształtowanie się jego postaci, zanim stał się bezlitosnym prezydentem Kapitolu w późniejszych latach.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 17 - 23 listopada
REPERTUAR Kina Helios w Atrium Biała 17 - 23 listopada
REPERTUAR Kina Helios w Galerii Jurowieckiej 17 - 23 listopada

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1422 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39