Co nowego w kinach Helios? Na ekranach m.in. "Dziewczyna influencera"

2024.02.01 11:21
Kino Helios przychodzi z najnowszym repertuarem na ten tydzień (2-8 lutego). Na ekranach zostaną zaprezentowane premierowo "Cudowny chłopak 2. Biały ptak", "Argylle. Tajny szpieg" i "Dziewczyna influencera".
Co nowego w kinach Helios? Na ekranach m.in. "Dziewczyna influencera"
Fot: Kadr z filmu "Dziewczyna influencera"

Premierowo będzie można obejrzeć:

"Cudowny chłopak 2. Biały ptak" w Galerii Alfa. Produkcja ukazuje historię Juliana, który po wydarzeniach z pierwszej części filmu zostaje usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie Auggiego. Przeszłość pozostawia na nim piętno, a jako rozgoryczony licealista nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. Jego życie zmienia się, gdy ekscentryczna babcia postanawia podzielić się historią swojej młodości, pełną odwagi, życzliwości i otwartości na drugiego człowieka. Czy opowieść o niezwykłej miłości i walce o przetrwanie zmieni losy Juliana?

"Argylle. Tajny szpieg" w Atrium Biała. To pełna akcji i humoru opowieść o Elly Conway, samotnej autorce bestsellerowych powieści szpiegowskich, których fabuła nagle staje się rzeczywistością. Wraz z uczulonym na koty szpiegiem Aidanem, Elly zostaje wciągnięta w globalną misję przeciwko szpiegowskiemu syndykatowi. Zabójcze pościgi, nieoczekiwane sojusze i zacieranie granic między fikcją a rzeczywistością stanowią główne elementy tej ekscytującej opowieści, gdzie Elly musi uratować świat przed zagrożeniem, które sama stworzyła.

"Dziewczyna influencera" w Galerii Jurowieckiej. Film przedstawia historię Zosi, wschodzącej gwiazdy internetu, znanej jako Just Sophie. Jej życie ulega gwałtownej zmianie, gdy odkrywa, że jej chłopak, popularny YouTuber Komfi, zdradza ją z inną influencerką. Skandal wychodzi na jaw, trafiając na łamy plotkarskich mediów. W obliczu tego kryzysu Zosia podejmuje kontrowersyjną decyzję – przyjmuje propozycję Violi, innej znanej influencerki, i razem wyruszają w luksusową podróż po najbardziej ekskluzywnych kurortach Europy. Podczas tego pełnego przygód tournée Zosia musi nie tylko konkurować o uwagę i zasięgi, ale również stawić czoło coraz bardziej skomplikowanym relacjom, gdy Komfi zaczyna romans z inną osobą.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 2 - 8 lutego
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 2 - 8 lutego
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 2 - 8 lutego

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1289 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39