Co robić w weekend na Podlasiu? Powstał nowy folder turystyczny

2017.10.15 08:05
"Podlaskie na weekend" - to nowe wydawnictwo, dzięki któremu można poznać Podlaskie z zupełnie innej strony. Znajdziecie w nim gotowe propozycje na piątek, sobotę i niedzielę.
Co robić w weekend na Podlasiu? Powstał nowy folder turystyczny
Fot: materiały PROT
Fragment okładki folderu

Badania pokazują, że turystyka weekendowa cieszy się coraz większą popularnością. Wyjazdy w weekendy są istotną częścią wszystkich wyjazdów, bo turyści planują je przez cały rok. Z myślą o oczekiwaniach turystów powstał folder "Podlaskie na weekend".

Co można znaleźć w środku? "Przemierz Suwalszczyznę Szlakiem najpiękniejszych widoków", "Wsłuchaj się w przyrodę w Królestwie Biebrzy" czy "Odkryj tajemnice wschodu w regionie Puszczy Białowieskiej" - to tylko niektóre z propozycji. Ich oprawą są piękne zdjęcia i inspirujące opisy.

Planowanie wyjazdu ułatwi proponowana lista miejsc noclegowych i restauracji. Pomocne będą też informacje o odległościach między największymi atrakcjami turystycznymi.

Folder wydała Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna. Można go otrzymać w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku, które działa w Operze i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

872 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39