Co z Maciejem Stolarczykiem w Jagiellonii? Jest decyzja klubu

2023.03.12 17:34
Wygląda na to, że sobotni (11.03) triumf nad Górnikiem Zabrze na razie uratował Macieja Stolarczyka. 51-latek prawdopodobnie poprowadzi białostocki zespół również w starciu z Zagłębiem Lubin.
Co z Maciejem Stolarczykiem w Jagiellonii? Jest decyzja klubu
Fot: Grzegorz Chuczun

Jagiellonia Białystok pokonała w sobotę Górnika Zabrze 2:1, jednak styl, w jakim zostało odniesione zwycięstwo, na kolana nie rzucił. Władze klubu ponownie debatowały więc nad przyszłością Macieja Stolarczyka w roli trenera Jagiellonii, lecz wszystko wskazuje na to, że zwolnienia szkoleniowca, przynajmniej w ciągu najbliższego tygodnia, nie będzie.

Doniesienia te potwierdzają też dziennikarze TVP Sport czy Przeglądu Sportowego. Stolarczyk, mimo mocnych słów na konferencji prasowej przed meczem z Górnikiem, dostanie zatem od zarządu jeszcze jedną szansę, ale trudno mówić, by sytuacja 51-latka była komfortowa lub w miarę bezpieczna. Jeżeli w przyszłą sobotę (18.03) Duma Podlasia zaliczy potknięcie podczas domowego starcia z Zagłębiem Lubin, przygoda Stolarczyka w Jagiellonii niemal na pewno dobiegnie końca.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1532 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39