"Coolday 2018" - będą warsztaty, quizy i inne atrakcje

2018.11.27 14:54
W czwartek (29.11) odbędzie się "Coolday 2018", czyli Dzień Kulturoznawczy na Uniwersytecie w Białymstoku. To okazja do świetnej zabawy i lepszego poznania uczelni.
"Coolday 2018" - będą warsztaty, quizy i inne atrakcje
Fot: Justyna Fiedoruk

W czwartek o godz. 10.00 na wydziale pedagogiki i psychologii Uniwersytetu w Białymstoku rozpocznie się "Coolday 2018". Imprezę przygotowali pracownicy uczelni związani z kierunkiem kulturoznawstwo. Jak sami przyznają, inicjatywa jest przede wszystkim skierowana do uczniów trzecich klas szkół średnich o profilu humanistycznym.

Na przybyłych czeka m.in. wykład o audiosferze, quiz kulturoznawczy i ciekawe warsztaty (m.in. "Komunikacja bez przemocy według Marshalla Rosenberga", "Warsztat filmu dokumentalnego, czyli jak przeprowadzić wywiad z bohaterem?" czy "Rękodzielniczy aktywizm – nowe oblicze kuchennej makatki").

Młodzież zostanie też zaproszona na spektakl "Dziady" w wykonaniu Teatru Bez Nazwy, a także na koncert muzyki polskiej i ukraińskiej. Uczestnicy będą też mieli okazję poznania i porozmawiania ze studentami kulturoznawstwa, którzy chętnie opowiedzą im o swoich studiach.

Wydarzenie potrwa do godz. 13.30.

Udział w przygotowanym wydarzeniu jest całkowicie darmowy, trzeba się jednak wcześniej zgłosić (jest to ważna informacja dla organizatorów). Zapisy udziału klas z nauczycielami oraz zapisy uczniów na warsztaty przyjmuje mgr Maja Rogala, należy wysłać e-mail na adres: maja.rogala@gmail.com. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat imprezy, mogą się kontaktować koordynatorem Dnia Kulturoznawczego – dr Moniką Kostaszuk-Romanowską pisząc na adres: mromanow@poczta.onet.pl.

Zobacz też: "Coolday 2018" czyli Dzień Kulturoznawczy na UwB

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1757 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39