Czarna komedia obsypana nagrodami. Przepis na doskonały wieczór

2016.02.28 14:20
W Teatrze Dramatycznym trwają próby do najnowszej produkcji. Na małej scenie widzowie będą mieli okazję obejrzeć "Napis" Géralda Sibleyrasa w reżyserii Julii Mark.
Czarna komedia obsypana nagrodami. Przepis na doskonały wieczór
Fot: Emilia Rogalska
Trwają próby do spektaklu "Napis"

W porządnym domu, u porządnych obywateli któregoś dnia w windzie pojawia się napis. Napis jest obraźliwy. W dodatku dotyczy jednego z nich i nie wiadomo, kto jest jego autorem. Błahe zdarzenie urasta do prawdziwego skandalu, a bohaterowie - z pozoru dobrze ułożeni i spokojni - odsłaniają swoją prawdziwą twarz.

- "Napis" to czarna komedia jednego z najznakomitszych francuskich dramatopisarzy, obsypana nagrodami i z powodzeniem wystawiana na wielu scenach w Polsce i Europie, a do tego doskonali białostoccy aktorzy to musi być przepis na doskonały wieczór - zachwala spektakl Julia Mark.

Na scenie wystąpią aktorzy Teatru Dramatycznego: Krystyna Kacprowicz-Sokołowska, Agnieszka Możejko-Szekowska, Monika Zaborska-Wróblewska, Bernard Bania i Sławomir Popławski. Towarzyszył im będzie Miłosz Pietruski znany widzom z Teatru Wierszalin.

Premiera spektaklu zaplanowana jest na 19 marca o godz. 20.00. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć przedstawienie także 20 marca.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1481 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39