Czy karaoke to nowy trend wśród białostoczan?

2023.09.01 16:52
Coraz więcej lokali oferuje imprezy karaoke. Czy to oznacza, że białostoczanie szczególnie polubili tą formę spędzania wolnego czasu?
Czy karaoke to nowy trend wśród białostoczan?
Fot: Pixabay.com

Zbliża się weekend, a dla wielu mieszkańców naszego miasta wiąże się to z możliwością odreagowania i odpoczynku po ciężkim tygodniu pracy. Piątkowe i sobotnie wieczory najchętniej spędzamy w gronie przyjaciół i znajomych. Możliwości mamy wiele, na miłośników tańca czekają kluby i parkiet na Młynowej. Jeśli jednak wolimy pośpiewać, również nie zabraknie nam na to okazji.

Gdzie będą odbywać się imprezy karaoke?

Dla fanów muzyki rockowej karaoke w tym stylu muzycznym przygotowuje w samym centrum naszego miasta lokal Pub Fiction. Imprezy odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godz. 20:00-02:00.

Jeśli jednak wolimy weekendowe terminy, możemy zajrzeć do klubokawiarni Schodki, która również organizuje imprezy tego typu. Repertuar piosenek zawiera hity wszystkich stylów muzycznych. Z całą pewnością więc, każdy znajdzie coś dla siebie. Najbliższe karaoke w Schodkach odbędzie się już w tą sobotę (02.09) od godz. 19:00.

Już niebawem, wraz z zakończeniem sezonu wakacyjnego powróci również karaoke w klubie Gwint. Tu również w repertuarze znajdziemy polskie i zagraniczne hity, zarówno te najnowsze, jak i nieco starsze. Przy okazji rozśpiewanych imprez klub oferuje też zawsze liczne promocje na barze.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1129 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39