Czy mamy w województwie najlepszych pracodawców? Kilka firm walczy o taki tytuł

2019.08.29 12:30
Podczas wrześniowego Wschodniego Kongresu Gospodarczego wyłoniony zostanie Top Pracodawca Polski Wschodniej. Jest kilka kandydatur z naszego regionu.
Czy mamy w województwie najlepszych pracodawców? Kilka firm walczy o taki tytuł
Fot: MN

Celem konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej jest wyłonienie wyróżniających się pracodawców firm z pięciu wschodnich województw, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Do dnia 17 września 2019 roku na najlepiej zarządzane, innowacyjne i dbające o relacje ze społecznościami lokalnymi firmy głosować mogą także internauci. Finał plebiscytu towarzyszyć będzie VI Wschodniemu Kongresowi Gospodarczemu w Białymstoku (25-26 września 2019 roku) - więcej o wydarzeniu można przeczytać tutaj: Wschodni Kongres Gospodarczy 2019. Największa impreza dotycząca tej części Polski.

Z województwa podlaskiego, wśród nominowanych, znalazły się choćby firmy takie jak np. mleczarnie OSM Piątnica oraz SM Mlekpol, Palisander z Choroszczy czy Infinity Group z Białegostoku.

- Tak jak w latach ubiegłych, tak i tym razem chcemy, by w gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach - mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny portalu PulsHR.pl. - Wśród kryteriów oceny ważną rolę zajmują też wysokie standardy relacji między menedżerami, pracownikami i otoczeniem społecznym, w którym na co dzień przedsiębiorstwa działają - dodaje.

Nominowane w konkursie Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2019 firmy to: Grupa Wenglorz, Transition Technologies, Palisander, Infinity Group, Lubella, Michelin Polska, EGGER Biskupiec, OSM Piątnica, SM Mlekpol, Modern-Expo, TenderHut, Concentrix, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie, Noyen (dawniej GT85 Polska), MTU Aero Engines Polska, Grupa Meblowa Szynaka, BorgWarner Poland, KH-KIPPER, Celsa Huta Ostrowiec, Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów w Rzeszowie.

Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl

1471 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39