Czy Polsce grozi kryzys finansów publicznych?

2011.05.24 00:00
Pogarszający się stan finansów publicznych jest jednym z najważniejszych problemów współczesnej polskiej gospodarki. Coraz częściej pojawiają się pytania: czy zły stan finansów publicznych znacząco zmienia życie zwykłego obywatela? W jaki sposób rząd może poprawić złą sytuację finansów publicznych? Czy społeczeństwo może uczestniczyć w poprawie tej sytuacji?
Czy Polsce grozi kryzys finansów publicznych?
Fot: sxc.hu

Powyższe pytania stały się inspiracją do zorganizowania przez Studenckie Koło Naukowe Europrojekt działające na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku, spotkania, którego celem będzie zapoznanie zainteresowanych z tą tematyką.

Podczas konferencji zostaną przedstawione kluczowe informacje na temat finansów publicznych, zadłużeń z takich dziedzin jak gospodarka, finanse, prawo, ekonomia. Zaproszeni goście wygłoszą krótkie wystąpienia, w których poruszą tematykę stanu finansów publicznych w Polsce i rekomendacji dla gospodarki naszego kraju na przyszłość. Następnym punktem konferencji jest otwarta dyskusja wszystkich uczestników.

Konferencja odbędzie się we środę, 25 maja na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB. Jej organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Europrojekt, którego opiekunem naukowym jest prof. dr hab. Tadeusz Truskolaski.

MAG

1225 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39