Dom

Czyste dywany i tapicerki z Omega Clean

2013.08.30 00:00
Nie masz czasu zadbać w odpowiedni sposób o dywany w swoim domu, a także o tapicerkę w aucie? Omega Clean Cię w tym wyręczy. Jest to profesjonalna firma świadcząca usługi czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerek (w tym samochodowych) w bardzo atrakcyjnej cenie.
Czyste dywany i tapicerki z Omega Clean
Fot: www.omegaclean.pl

Firma Omega Clean, której siedziba mieści się przy ul. Bajecznej 48 w Białymstoku, powstała na początku 2012 roku.
- Mimo iż nasza firma istnieje na rynku od niedawna, dzięki naszej precyzji i miłej obsłudze, posiadamy grono stałych klientów. Ponadto współpracujemy ze znaczącymi sieciami pralni chemicznych w Białymstoku, realizując im usługi jako wyspecjalizowany podwykonawca – informuje Marta Kanclerz, właścicielka Omega Clean.

- Skąd pomysł na tego typu działalność? Obserwując sytuację wśród znajomych i najbliższych, zobaczyliśmy, że nie mają oni czasu ani możliwości zadbania w odpowiedni sposób o swoje dywany i tapicerki, a sygnalizowali taką potrzebę – dodaje właścicielka.

W Białymstoku znajduje się kilka firm świadczących tego typu usługi, jednak jak twierdzą sami klienci, Omega Clean wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta oraz wąska specjalizacja.

Dywany, meble i samochodowe tapicerki - z powrotem jak nowe!

Oferta Omega Clean jest bardzo bogata – obejmuje czyszczenie dywanów, wykładzin oraz tapicerek (zarówno meblowych, jak i samochodowych). Czyszczenie dywanów oraz wykładzin odbywa się nie w domu klienta, ale w siedzibie firmy, co m.in. niweluje ryzyko związane z uszkodzeniem parkietu czy powstanie odbarwień na lakierze.

- Po wcześniejszej rozmowie z klientem, dywan jest przez nas odbierany. W siedzibie firmy zostaje on poddany czyszczeniu składającemu się z 6 etapów: mechanicznego trzepania i odkurzania (pozwala to na usunięcie drobinek nierozpuszczalnych w wodzie); naniesienia preparatu piorącego; wtarcia i wyczesania runa profesjonalną szorowarką; wypłukania metodą ekstrakcji oraz jeśli nadal występują plamy - zastosowania odplamiaczy, a także suszenia. Po czym czysty dywan odwożony jest do klienta – tłumaczy właścicielka Omega Clean.

Stosowana przez firmę metoda jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów dywanów, zaś wykorzystanie profesjonalnych urządzeń i preparatów piorących zapewnia wysoką jakość usługi.

Czyszczenie tapicerki samochodowej, które także wykonywane jest w siedzibie firmy, pozwala na usunięcie zabrudzeń i nieprzyjemnych zapachów, co znacząco poprawia komfort jazdy.

Usługa obejmuje m.in. odkurzanie, pranie podsufitki, tapicerki foteli, kanapy, wykładziny podłogowej oraz dywaników, czyszczenie bagażnika, mycie i konserwację deski rozdzielczej oraz pozostałych elementów plastikowych, mycie szyb, a także suszenie auta.

Czyszczenie tapicerki meblowej - jako jedyna z usług firmy - wykonywane jest u klienta ze względu na trudności z transportem mebli.
- Czyścimy meble tapicerowane, począwszy od krzeseł poprzez pufy, fotele, kanapy, narożniki itp. Proces czyszczenia rozpoczynamy od odkurzenia powierzchni, naniesienia preparatu czyszczącego, wszorowania go w materiał i płukania za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego - informuje Marta Kanclerz.

Już po kilku godzinach prana powierzchnia wysycha i można się cieszyć czystymi, odświeżonymi meblami.

Niskie ceny oraz rabaty

Ceny usług oferowanych przez Omega Clean są konkurencyjne. Czyszczenie dywanu to koszt od 8 do 11 zł/m2, natomiast w przypadku tapicerki samochodowej kwota zaczyna się już od 79 zł.

- Nasza firma bardzo ceni sobie stałych klientów, dlatego posiadają oni stały rabat. Nie zapominamy również o nowo przybyłych klientach, na których czekają miłe niespodzianki – informuje właścicielka. Dodaje, że firma organizuje także sezonowe promocje.

Więcej o: OMEGA CLEAN - Profesjonalna pralnia dywanów i tapicerek

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1175 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39