POLECAMY
Daiana Muresan nie jest już zawodniczką AZS-u Białystok. Rumuńska zawodniczka rozwiązała kontrakt z klubem za porozumieniem stron.
W środę białostocki zespół po ostatnim wygranym meczu barażowym z Murowaną Gośliną utrzymał się w PlusLidze Kobiet. Znaczy wkład w zwycięstwo miała Muresan, która była ważnym ogniwem AZS-u w przeciągu całego sezonu. W klubie szykują się poważne zmiany. Kontrakty kończą się Magdalenie Saad, Dominice Kuczyńskiej, Annie Klimakovej, Magdalenie Godos i Ewie Cabajewskiej. Na razie nie wiadomo, które z siatkarek zostaną w drużynie. Działacze już powoli rozglądają się za nowymi wzmocnieniami.
C.M.
24@bialystokonline.pl
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:56
Kultura i Rozrywka 10:54
Aktualności 10:00
Kultura i Rozrywka 08:27
Biznes 08:10
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji