Dariusz Snarski z Dariuszem Michalczewskim na jubileusz Boxing Production

2016.09.03 10:18
Tiger Speed Night - pod takim hasłem odbędzie się 24 września w Białymstoku jubileuszowa XXX gala białostockiego klubu bokserskiego Boxing Production. Dariuszowie Snarski i Michalczewski znów razem.
Dariusz Snarski z Dariuszem Michalczewskim na jubileusz Boxing Production
Fot: Białostocki Klub Bokserski Boxing Production

- Jesteśmy z Darkiem Michalczewskim rówieśnikami, obaj urodziliśmy się w 1968 roku, długo razem trenowaliśmy i występowaliśmy w kadrze Polski. Dziś przyjaciele znów razem, a owocem współpracy jest gala Tiger Speed Boxing Night - mówi Dariusz Snarski.

To będzie jubileuszowa trzydziesta gala Boxing Production, którą od niemal 10 lat wspiera miasto Białystok. To główny partner białostockiego teamu. W walce wieczoru 24 września miejscowy bokser Robert Shy Świerzbiński spotka się z mistrzem Finlandii Timo Laine (15-7, 4 KO). Powalczą o pas World Boxing Federation International wagi średniej.

- Robert Świerzbiński i Timo Laine mają w ostatnim czasie za sobą porażki o tytuł WBO Inter-Continental z bardzo mocnym Brytyjczykiem Tommy Langfordem, który teraz szykuje się do pojedynku z Chrisem Eubankiem Jr. Mam nadzieję, że Robert wyjdzie zwycięsko z potyczki z Finem - powiedział szef Białostockiego klubu bokserskiego Boxing Production.

Olimpijczyk z Barcelony (1992) i ćwierćfinalista Mistrzostw Świata (1993) Dariusz Snarski zaprasza kibiców na galę, która odbędzie się w hali Szkoły Podstawowej nr 50.

Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl

1666 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39