Darmowe szkolenia dla każdego, będą przeprowadzone przez ekspertów. Można się zgłaszać

2024.04.15 12:36
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza wszystkich chętnych na kwietniowe szkolenia. Wszystkie będą prowadzone przez ekspertów z oddziału w Białymstoku.
Darmowe szkolenia dla każdego, będą przeprowadzone przez ekspertów. Można się zgłaszać
Fot: pixabay.com

Wiele osób ma mnóstwo pytań odnośnie m.in. ubezpieczeń, świadczeń i innych urzędowych spraw. W związku z tym ZUS zaprasza na szkolenia, które będą prowadzone w tym miesiącu przez białostockich ekspertów. 

- Tematy spotkań online dotyczyć będą m.in. możliwości nadawanie i odbieranie pełnomocnictwa, świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, PUE dla ubezpieczonego i świadczeniobiorcy, a także programu Płatnik dla zaawansowanych – informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

W środę (17 kwietnia) o godz. 10.00 zaplanowano webinar dotyczący świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane do 16 kwietnia. 

Dwa dni później (19 kwietnia) o godz. 10.00 zaplanowano warsztaty dotyczące Platformy Usług Elektronicznych dla ubezpieczonego i świadczeniobiorcy. Chętni mogą się zgłaszać do 18 kwietnia. 

Ostatnie wydarzenie odbędzie się 30 kwietnia o godz. 9.00. To spotkanie online omawiające temat programu Płatnik dla zaawansowanych. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 29 kwietnia. 

W webinariach mogą wziąć udział wszyscy klienci, bez względu na miejsce zamieszkania. Zainteresowani mogą zgłaszać się, wysyłając wiadomość na adres szkolenia_bialystok@zus.pl.

Redakcja JK
24@bialystokonline.pl

853 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39