Dawid Podsiadło zagra 2 koncerty w Białymstoku

2023.02.13 11:05, Aktualizacja: 2023.02.13 13:36
Dawid Podsiadło ogłosił nowe koncerty w Białymstoku podczas akustycznej trasy "Przed i Po Tour". Jest to nie lada gratka zważywszy na fakt, że większość koncertów w innych miastach Polski została już wyprzedana.
Dawid Podsiadło zagra 2 koncerty w Białymstoku
Fot: Michał Kardasz

Po ogromnym sukcesie płyty "Lata Dwudzieste", Dawid Podsiadło ogłosił swoją drugą akustyczną trasę koncertową. Ogłoszenie miało miejsce w grudniu ubiegłego roku, a bilety na kilkadziesiąt koncertów w największych salach filharmonijnych w kraju rozeszły się zaledwie w kilka minut. 

- Zaczęliśmy tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami, wiecie, że ukochaliśmy straszliwie Leśną Muzykę i chcielibyśmy wrócić do Was w podobnym wydaniu. Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie niż skacząc. Zagramy taką niewielką niespodziankową trasę - tymi słowami artysta zaprasza swoich fanów na nadchodzące koncerty w salach filharmonijnych. 

Do wyprzedanej już w całości trasy Dawid dołączają kolejne daty koncertów - m.in. w Białymstoku, które odbędą się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w dniach 7 i 8 marca. Sprzedaż biletów rozpocznie się 13 lutego o godz. 12.00. Szczegóły: Dawid Podsiadło. Koncerty.
  
W zeszłym tygodniu miała również miejsce premiera nowego klipu do utworu "mori" z ostatniego albumu "Lata dwudzieste", którego z pewnością nie zabraknie podczas wiosennej trasy Dawida "Przed i Po Tour".

Zobaczcie zaskakujący spacer ulicami Warszawy w apokaliptycznym klimacie:


 
Dawid Podsiadło jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów na polskim rynku muzycznym. Jego kariera nabrała tempa w 2013 r. wraz z debiutanckim albumem "Comfort and Happiness". Kolejne dwa albumy - "Annoyance and Disappointment" i "Małomiasteczkowy" osiągnęły statusy Diamentowej Płyty (łącznie ponad 450 tys. sprzedanych egzemplarzy). Po czterech latach przerwy Podsiadło powrócił z nową płytą "Lata Dwudzieste", będącą zbiorem przeżyć i przemyśleń artysty, który przyzwyczaił swoich odbiorców do mocnych tekstów i zapadających w pamięć dźwięków.

[AKTUALIZACJA]

Bilety na oba koncerty w Białymstoku zostały wyprzedane!

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

662 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39