De Mono w Operze. Charytatywny koncert

2015.10.23 00:00
Występem grupy De Mono Fundacja "Pomóż Im" zainauguruje szczególną akcję, podczas której każdy będzie mógł wrzucić do puszek w różnych punktach miasta choćby złotówkę.
De Mono w Operze. Charytatywny koncert
Fot: materiały zespołu
De Mono

"Znów jesteś ze mną", "Statki na niebie", "Kochać inaczej" - te i dziesiątki innych utworów, które podbijały szczyty list przebojów, ale w całkiem nowej bo - symfonicznej wersji - to gratka nie tylko dla wielbicieli tego czołowego, polskiego zespołu. Wyjątkowe aranżacje i towarzystwo 24 muzyków Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej to wydarzenie, którego jeszcze w Białymstoku nie było. De Mono wystąpi 5 listopada na dużej scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej. Cały dochód ze sprzedaży biletów na ten koncert zostanie przeznaczony na rzecz wsparcia działalności Fundacji w zakresie pomocy skierowanej do rodzin jej podopiecznych. Początek koncertu o godz. 19.00.

Po koncercie zaplanowano też specjalną aukcję, na którą trafi 26 obrazów autorstwa znanych polskich malarzy współczesnych. Dochód z niej wesprze jedynego w północno–wschodniej Polsce Domowego Hospicjum dla Dzieci. Początek licytacji, która zostanie przeprowadzona we foyer Opery, nastąpi około godz. 21.30.

Szczegóły: Koncert De Mono symfonicznie

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
1574 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39