Developer Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

ul. Piękna 3
15-282 Białystok

tel. 85 747 30 00
fax. 85 747 30 11
Czynne: PN - PT: 8.00 - 17.00, SOB: 9.00 - 14.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 128255

Firma Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. została powołana do życia przez Antoniego Piekut - dotychczasowego współwłaściciela spółki Wersal Podlaski działającej na rynku od ponad 26 lat.

Jesteśmy firmą z wieloletnimi tradycjami, tak więc zależy nam na satysfakcji naszych klientów. Wiemy, jak ważnym wyborem jest zakup nowego domu, mieszkania, czy lokalu, w którym mieścić się będzie ich firma, dlatego nasi profesjonalni Doradcy dokładają wszelkich starań, by oferta była elastyczna i spełniała oczekiwania oraz potrzeby przyszłych mieszkańców.

Grupa specjalistów tworząca Yuniversal Podlaski całe swoje dotychczasowe życie zawodowe związała z budownictwem, a pasja i doświadczenie, z jaką tworzą nowe inwestycje jest zauważalna przy oglądaniu efektów ich pracy.

Naszym celem jest zapewnienie szerokiej oferty mieszkań wyjątkowych, bo spełniających marzenia najbardziej wymagających Klientów, którzy od zawsze byli dla nas najważniejsi. To właśnie Oni są dla nas najlepszą reklamą, a ich zadowolenie daje nam powód, by z entuzjazmem i pasją tworzyć coraz to nowe inwestycje i wdrażać innowacyjne rozwiązania. Nasze budynki projektujemy w sposób otwarty, tak by w przyszłości móc sprostać zmiennym potrzebom i wymaganiom.

Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór apartamentów, mieszkań, lokali usługowych, domów wolnostojących, domów bliźniaczych i szeregowych, doradztwo w kredytowaniu zakupu nieruchomości, jak również możliwości negocjacji cen i rozłożenia płatności na raty.
Ponadto wprowadziliśmy program wykończenia mieszkań "pod klucz" w standardzie podstawowym, średnim i wysokim, dzięki któremu nasza oferta jest jeszcze bardziej konkurencyjna. Firma Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. prowadzi inwestycje na terenie Białegostoku, Warszawy, Suwałk, Rydzewie, Ełku oraz Łodzi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą i do kontaktu z Działem Sprzedaży, gdzie kompetentni doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Oto nasza aktualna oferta:

1. Białystok Osiedle Rekreacyjne ul. F. Filipowicza
Gotowe do zakupu, rezerwacji.
ZIELEŃ, PRZESTRZEŃ I REKREACJA Zielone zacisze w miejskiej lokalizacji.
Szczegóły na: https://www.yuniversalpodlaski.pl/inwestycja/106,Bialystok-Osiedle-Rekreacyjne-IX-Nowe-Miasto-ul-Filipowicza-budynek-nr-9
 
2. Białystok  Osiedle Depowa ul. Depowa
Gotowe do zakupu, rezerwacji.
Przyjazne osiedle w zielonej okolicy.
Nowoczesne osiedle położone w przyjaznej okolicy wśród ogródków działkowych oraz zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja umożliwia swobodny dostęp do centrum Białegostoku (5 min), a kameralne otoczenie pozwala zapomnieć o pracy i zgiełku miasta.
Szczegóły na: https://www.yuniversalpodlaski.pl/inwestycja/105,Bialystok-Osiedle-Depowa-Budynek-3-ul-Depowa
 
3. Domy w Sochoniach k/Białegostoku
Gotowe do zakupu, rezerwacji.
Tutaj architektura spotyka się z naturą.
Zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej z własnymi ogrodami oraz dużym garażem na dwa auta zlokalizowany jest w odległej o kilka kilometrów od granic miasta miejscowości Sochonie w sąsiedztwie łąk, pól i lasów.
Szczegóły na: https://www.yuniversalpodlaski.pl/inwestycja/71,Bialystok-Domy-w-Sochoniach-Osiedle-domow-jednorodzinnych-w-Sochoniach

4. Białystok  Szeregówki Horodniańska, ul. Horodniańska
Gotowe do zakupu, rezerwacji.
Najlepsze szeregówki w mieście.
Domy w zabudowie szeregowej na cenionym przez mieszkańców Białegostoku osiedlu Nowe Miasto. W skład kompleksu mieszkaniowego przy ul. Horodniańskiej wchodzi siedem budynków jednorodzinnych o powierzchni od 182 do 218 mkw. Dużym atutem inwestycji jest podziemny garaż z indywidualnymi boksami garażowymi na dwa auta oraz bezpośrednim wejściem do segmentów.
Szczegóły na: https://www.yuniversalpodlaski.pl/inwestycja/77,Bialystok-Szeregowki-Horodnianska---Nowe-Miasto-ul-Horodnianska

5. Białystok Kamienica Starobojarska, ul Starobojarska/Łąkowa
Kamienica Starobojarska to elegancki budynek o podwyższonym standardzie powstający w odległości zaledwie kilkuset metrów od ścisłego centrum miasta, na obrzeżach historycznej dzielnicy Białegostoku Bojary. W sześciokondygnacyjnym budynku znajdzie się 60 mieszkań o powierzchni od 25 do 109 mkw., a także cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie. W garażu wielostanowiskowym na poziomie -1 przewidziano miejsca postojowe. Na parterze budynku funkcjonować będzie 7 lokali usługowych.
Szczegóły na: https://www.yuniversalpodlaski.pl/inwestycja/64,Bialystok-Kamienica-Starobojarska-ul-Starobojarska

6. Białystok Osiedle Lodowa, ul. Lodowa
Najnowsza inwestycja firmy Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. Kameralne dwu-piętrowe budynki z nowocześnie zaprojektowanymi mieszkaniami o powierzchniach od 36 m2 do 72 m2 – będą one tworzyły mieszkańcom przyjazną, świetnie rozplanowaną przestrzeń.
Szczegóły na: https://www.yuniversalpodlaski.pl/inwestycja/95,Bialystok-Osiedle-Lodowa-Lodowa

Osiedle Depowa
Domy w Sochoniach k/Białegostoku
Kamienica Starobojarska
Szeregówki Horodniańska
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1473 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39