DKF "GAG" i fińska komedia online

2021.01.31 07:51
DKF "GAG" pracuje mimo pandemii. Już wkrótce odbędzie się kolejny seans online. Tym razem to fińska odpowiedź na przeboje "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" oraz "Niewinne kłamstewka".
DKF "GAG" i fińska komedia online
Fot: BOK/YT

Białostocki Ośrodek Kultury w ramach DKF-u "GAG" online wyświetli fińską komedię z 2020 r. "W co grają ludzie" w reżyserii Jenni Toivoniemi. Prelekcję przed filmem wygłosi dr Tomasz Adamski.

Grupa dobrych przyjaciół po trzydziestce postanawia zorganizować przyjęcie niespodziankę z okazji zbliżających się urodzin Mitzi. Pełen nostalgii weekend spędzony w idyllicznie położonym domu ma przypomnieć bohaterom czasy, kiedy byli nastolatkami.

Czy coś może pójść nie tak? Z pewnością, zwłaszcza że jubilatka nie wydaje się zachwycona pomysłem grupy. Skołowana kobieta liczyła raczej na spokojny weekend, a na to najwyraźniej się nie zanosi. Napięcie wzrasta z chwilą, gdy jej najlepsza przyjaciółka Veronika pojawia się ze swoim nowym chłopakiem Mikaelem.

Znajome otoczenie i dawne rytuały sprawiają, że bohaterowie zapominają na chwilę o dorosłości. Wspólnie spędzony czas zmusi ich jednak do ponownej oceny przeszłości i teraźniejszości.

Pokaz zaplanowano na 31 stycznia. Początek o godz. 19.40 Link

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Zobacz też: W co grają ludzie?

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1352 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39