Do Białegostoku przyjedzie Włodzimierz Czarzasty

2023.02.16 07:58
Otwarte spotkanie z wicemarszałkiem Sejmu odbędzie się w najbliższy piątek (17.02).
Do Białegostoku przyjedzie Włodzimierz Czarzasty
Fot: Włodzimierz Czarzasty /facebook
Na początku lutego poseł odwiedził Lublin

Lewica kontynuuje swoją trasę po Polsce. Współprzewodniczący Nowej Lewicy i wicemarszałek Sejmu RP IX kadencji Włodzimierz Czarzasty odwiedzi Białystok. Towarzyszyć mu będzie również podlaski poseł Lewicy Paweł Krutul.

- Będziemy rozmawiać m.in. o obywatelskim projekcie ustawy "Renta Wdowia", sytuacji gospodarczej Polski, bezpieczeństwie militarnym województwa podlaskiego, nadchodzących wyborach parlamentarnych oraz o sprawach społecznych, które dotyczą każdego obywatela - zapowiedział poseł Paweł Krutul.

Włodzimierz Czarzasty zawsze podkreśla, że spotkania z nim odbywają się bez barierek i bez ochroniarzy (w przeciwieństwie do pilnowanych przez policję spotkań z Jarosławem Kaczyńskim). Czarzasty nie boi się trudnych pytań, dlatego na spotkanie mogą przyjść również zwolennicy innych partii bądź o różnych poglądach.

"Przyjdź, posłuchaj, zadaj pytanie. Będzie bez kordonów policji, ochrony, wyselekcjonowanej widowni. Może przyjść każda i każdy. Politycy są dla ludzi, a nie ludzie dla polityków i państwa" - przekazują organizatorzy.

Spotkanie otwarte odbędzie się 17 lutego o godz. 18.00 w budynku NOT przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2 w Białymstoku. Osoby, które nie będą mogły przyjść mogą obejrzeć transmisję spotkania na facebookoku Włodzimierza Czarzastego.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1199 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39