Do Białegostoku zawita cyrk! [BILETY]

2022.06.15 12:06
Międzynarodowe cyrkowe show zawita do Białegostoku! Będzie to nie lada gratka dla całych rodzin. Ze swoimi występami przyjedzie Cyrk Zalewski. Mieszkańcy Białegostoku będą mieli szansę obejrzeć je w dniach 18 i 19 czerwca na jednym z 4 zaplanowanych spektakli.
Do Białegostoku zawita cyrk! [BILETY]
Fot: Cyrk Zalewski

Cyrkowe tradycje Zalewskich sięgają aż ośmiu pokoleń. W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Z okazji 30-lecia istnienia najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko dla młodszych i starszych.

W programie nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami. W jubileuszowym programie także: ekstremalne ewolucje na wahadle śmierci, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana.

Na arenie nie może zabraknąć klowna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – Rivelino.

Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m.in. z Polski, Kenii, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii.

- Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do nie kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r. – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie przy ulicy Wrocławskiej – obok Galerii Zielone Wzgórza.

Terminy i godziny spektakli.

Można u nas wygrać bilety na występy Cyrku Zalewski: KONKURS

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1409 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39