Do ślubu stylowo i z rykiem silnika

2013.03.14 00:00
Dwukrotnie lepsza jakość, podwójnie ekscytujące wspomnienia. Ślub i wesele to zupełnie nowa droga w życiu. Wjedź w nią samochodami firmy Think Twice i pomyśl 2 razy, zanim wybierzesz inny scenariusz.
Do ślubu stylowo i z rykiem silnika
W ofercie Think Twice między innymi Porsche Cayenne

To właśnie sposób, w jaki zaczynasz, zostanie zapamiętany przez weselnych gości. Rynek ślubny w Białymstoku prześciga się w dostarczaniu coraz ciekawszych ofert dla par młodych, którym znudziły się oklepane sesje zdjęciowe pod Pałacem Branickich i przejazd zwyczajnym autem na miejsce uroczystości. Jeśli chcesz się wyróżnić, poczuć oddech luksusu lub zapewnić sobie niezapomniane wrażenia - pomyśl dwa razy przy wyborze ślubnego auta.

Z nimi podjedziesz do ślubu Porsche

Think Twice to rodzinna firma mobilna z Białegostoku, która oferuje wynajem samochodów weselnych. Samochody Think Twice idealnie pasują do eleganckich uroczystości, jak również wspaniale komponują się z każdym krajobrazem i przestrzenią.

Chcesz zacząć swój ślub tak, aby goście zapamiętali go na długie lata? Wybierz jeden z samochodów Think Twice. Jako jedyni w Białymstoku posiadają w ofercie Porsche Cayenne. To nietuzinkowy pomysł na rozpoczęcie nowego wspólnego życia. Złotawa maszyna nada każdej uroczystości czaru i elegancji, a państwo młodzi będą mogli odprężyć się w przytulnym i komfortowym wnętrzu luksusowego auta.

Błoto, piasek, wiatr - niesztampowe sesje plenerowe

Ale stylowe Porsche to nie wszystko, co Think Twice ma do zaoferowania młodym parom. Czujesz, że chcesz wjechać na nową drogę życia z porządnym rykiem silnika? Firma ma na to świetne rozwiązanie. Na miłośników ekstremalnych wrażeń czeka lśniący niebieski Nissan Navara typu pick-up. Takie auto egzamin z off-roadowych sesji zdjęciowych zdaje na szóstkę z plusem. Z gracją pokona wszystkie leśne ścieżki, nierówny teren, błoto oraz piasek, a nietuzinkowe zdjęcia w takim plenerze to pamiątka na całe życie.

Think Twice ma prosty komunikat – pomyśl dwa razy, zanim zdecydujesz się na zwyczajną oprawę ślubu. Z nimi możesz liczyć zarówno na klasyczne, jak również nietypowe i najbardziej zwariowane sesje. We współpracy z wirtuozem obiektywu firma dobiera indywidualne dekoracje oraz realizuje zlecenia nastawione na konkretnego klienta. Młodzi mogą przystroić samochód według własnego gustu oraz dobrać specjalną, pamiątkową tablicę rejestracyjną. Na tylnej kanapie Cayenne lub Navary będą ponadto raczyć się wyśmienitym szampanem od firmy. A wszystko to w jednej cenie i bez dodatkowych opłat.

Mobilnie i z nastawieniem na indywidualnego klienta

Firma w ramach jednej ceny oferuje dojazd do klienta, odebranie młodych z miejsca ich zamieszkania, przejazd na ceremonię ślubną, na wesele oraz indywidualne przystrajanie aut wedle stylu preferowanego przez przyszłych małżonków. Co więcej, młodych do ślubu zawiezie profesjonalna i doświadczona w branży pani szofer.


Sprawdź ofertę Think Twice

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Joanna Kulik
joanna.k@bialystokonline.pl

Polecamy
PanasStudio
PanasStudioul. Hallera 10 lok. 28
15-814 Białystok

Więcej informacji
1147 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39