POLECAMY
Od piątku do niedzieli (1-3.12) w Białymstoku odbywać się będą Drużynowe Mistrzostwa Polski w badmintonie. W zmaganiach wezmą udział najlepsi młodzi zawodnicy z 50 klubów sportowych z całego kraju.
Już za kilka dni hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Pietrasze stanie się centrum badmintonowych wrażeń. To właśnie tam ponad stu zawodników z 50 klubów sportowych z całego kraju zmierzy się o medale mistrzostw Polski w kategoriach: Juniorów i Młodzików oraz Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych. Impreza organizowana przez KS Białystok (przy współudziale UKS-u Hubal Białystok oraz Polskiego Związku Badmintona) ruszy w piątek o godz. 9.30 (oficjalne otwarcie), a zakończy się dwa dni później, kiedy to wręczone zostaną ostatnie krążki i wyróżnienia. Pula nagród rzeczowy dla zawodników, którzy zaprezentują się najlepiej i być może w przyszłości będą stanowili o sile narodowej reprezentacji, wyniesie 10 tys. zł.
Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji