Dobre informacje z białostockiego WORD-u. Dotyczą egzaminów i szkoleń

2020.05.15 13:24
Władze Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku ogłosiły, że na terenie placówki wznowione zostaną szkolenia stacjonarne. Ponadto wciąż będą prowadzone egzaminy na prawo jazdy w zmienionych niedawno godzinach, czyli nawet po zmroku.
Dobre informacje z białostockiego WORD-u. Dotyczą egzaminów i szkoleń
Fot: WORD Białystok

Dyrekcja mieszczącego się przy ul. Wiewiórczej WORD-u zdecydowała, że czas wznowić szkolenia stacjonarne. Oczywiście zachowane zostaną obowiązujące procedury sanitarne.

Jeszcze w maju planowane są szkolenia specjalistyczne z przewozu towarów niebezpiecznych w cysternach, przewozu materiałów i przedmiotów klasy 1. (materiały wybuchowe) oraz przewozu materiałów klasy 7. (materiały promieniotwórcze). Ponadto odbędzie się też kurs ADR (szkolenie podstawowe). Warto jednak zaznaczyć, że ośrodek nie rezygnuje ze szkoleń i kursów on-line. Te redukujące punkty karne, a także z zakresu kierowania ruchem drogowym, wciąż będą się odbywać za pomocą komputera, smartfona czy tabletu.

Jednocześnie Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku informuje, że wydłużone godziny egzaminów na prawo jazdy (od 7.00 do 21.00) obowiązywać będą aż do końca maja. Pierwotnie planowano, że taka sytuacja potrwa jedynie do połowy miesiąca.

Wszyscy chętni, którym nie powiodło się podczas pierwszego podejścia, a czują się na siłach, by wykonać kolejną próbą, mogą przystąpić do egzaminu następny raz jeszcze tego samego dnia.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1321 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39