Dojlidy Białystok poważnie wzmocnione

2019.06.11 15:10
Do żeńskiego zespołu Dojlid Białystok, który nie tak dawno wywalczył awans do Ekstraklasy Kobiet w tenisie stołowym, dołączyła nowa zawodniczka. Jest nią Katarzyna Grzybowska-Franc.
Dojlidy Białystok poważnie wzmocnione
Fot: UKS Dojlidy Białystok
Na zdjęciu od lewej: Katarzyna Grzybowska-Franc i Julia Jackowska

Dojlidy Białystok szykują się do batalii w kobiecej elicie tenisa stołowego. W klubie wiedzą jednak, że przy pomocy obecnej kadry utrzymanie się na szczeblu Ekstraklasy byłoby praktycznie niemożliwe, dlatego rozpoczęto transferową ofensywę. Pierwszym wzmocnieniem podlaskiej drużyny została Katarzyna Grzybowska-Franc, czyli brązowa medalistka ubiegłorocznych mistrzostw Europy.

- Kasia Grzybowska-Franc niebawem urodzi dziecko, ale liczymy, że od początku sezonu Ekstraklasy, czyli od września, pomoże naszej drużynie w walce o utrzymanie. Wszystko zależy od tego, jak się będzie czuła. To znakomita zawodniczka, która powinna w krótkim czasie wrócić do wysokiej formy i zdobywać punkty - mówi Piotr Anchim, menedżer Dojlid Białystok.

30-latka ostatnio reprezentowała barwy SKTS-u Sochaczew. Nowy nabytek Dojlid ma też na swoim koncie 2 złote medale mistrzostw Polski w singlu oraz 6 krążków z najcenniejszego kruszcu za wygranie mistrzostw kraju w deblu wraz Natalią Partyką.

Katarzyna Grzybowska-Franc związała się z białostockim klubem kontraktem ważnym do końca sezonu 2019/2020.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1282 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39