Dom

Domowe metamorfozy. W weekend czekają liczne rabaty, licytacje, konkursy i atrakcje

2016.06.10 07:56
Centrum Handlowe Fasty zaprasza do wspólnego spędzania czasu i ogłasza sezon na domowe metamorfozy. W weekend na wszystkich czekają liczne atrakcje, rabaty i konkursy.
Domowe metamorfozy. W weekend czekają liczne rabaty, licytacje, konkursy i atrakcje
Centrum Handlowe Fasty

Od wejścia uśmiechnięta twarz wprawia w doskonały humor. Dyskretna muzyka w tle, komfortowe wnętrza zachęcają do relaksu w gronie najbliższych. Stylowe meble, wygodne kanapy, luksusowe łazienki, inspirujący design. Nie, to nie dom Twoich marzeń. To Centrum Handlowe Fasty, które zaprasza do wspólnego spędzania czasu. Ogłaszamy sezon na metamorfozy. Domowe Metamorfozy.

Zaskocz i daj się zaskoczyć

Weekendowe dni 11 i 12 czerwca to wspólne świętowanie z C.H. Fasty. Na każdego z gości czeka wiele niespodzianek. Łatwo dać się zaskoczyć ilością atrakcji, promocji i pomysłów. Organizatorzy przygotowali te dni w niebanalny sposób, który każdemu przypadnie do gustu.

- Chcemy pokazać, że domowe metamorfozy zaczynają się właśnie w tym miejscu – mówi jeden z twórców imprezy.

Jest to równocześnie okazja do nasiąknięcia dobrymi pomysłami, inspiracją do domowych przemian. Można będzie poobserwować, poszukać, skorzystać z fachowej porady i zaskoczyć najbliższych fantastyczną zmianą na lato. Może to być nowy kolor ścian, nowe meble albo tylko lekkie przemeblowanie i jakiś stylowy drobiazg. Dowolna inwencja, pod wpływem doskonałej atmosfery.

Czas dla rodziny

Domowe metamorfozy to przede wszystkim wydarzenie rodzinne. Takiej ilości konkursów na metr kwadratowy już dawno Białystok nie widział. Indywidualnie i grupowo, dla dzieci i dorosłych, dla młodych i starych, kobiet i mężczyzn. Dla fanów prac manualnych kącik artystyczny. Dla sportowców – konkurs piłkarski. Dla intelektualistów – jeden z dziesięciu. Animatorzy, instruktorzy, opiekunowie, dmuchańce, zabawki, symulatory.

Wiadomo, jak mało czasu jest dla najbliższych na co dzień. Warto ten weekend spędzić razem, wśród atrakcji przygotowanych przez C.H. Fasty. Można kibicować dziecku, obserwować jego zmagania w konkursach albo bawić się wspólnie. Niepowtarzalny klimat tworzony przez wyjątkowych ludzi. Będzie wesoło, będzie aktywnie, będzie śmiesznie.

Okazje i inspiracje

Domowe Metamorfozy to również okazja do wiosennej zmiany. Dlatego warto skorzystać z kuponów rabatowych, zniżek i przecen, jakie na czas imprezy przygotowali organizatorzy. Można nabyć dawno upatrzony mebel albo znaleźć coś całkiem nowego, co nada nowego charakteru w domowym zaciszu. Sprawdzonym sposobem na pozyskanie doskonałego produktu w atrakcyjnej cenie jest udział w licytacji – a tych przygotowano niemało.

Stylowo zaaranżowane wnętrza C.H. Fasty mogą służyć również jako inspiracja do zaadaptowania na prywatne potrzeby. Można będzie również skorzystać z porad fachowców, którzy podpowiedzą, od czego zacząć metamorfozę.

Może się okazać, że event zorganizowany w dniach 11-12 czerwca będzie najciekawszą imprezą wnętrzarską tego sezonu. Warto sprawdzić, warto uczestniczyć, warto spędzić czas z najbliższymi właśnie tam – w C.H. Fasty przy ul. Przędzalnianej 60 w Białymstoku, w godz. 10.00-16.00.

Więcej szczegółowych informacji na profilu facebook'owym oraz stronie internetowej www.chfasty.pl.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


969 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39