Domy energooszczędne i pasywne – Stalovers Białystok

dodane dnia: 2017-05-10 przez: PPHU Marcin Bieliński
Termin promocji: 2017-05-10 - 2027-05-10
Domy energooszczędne to takie, które zużywają znacznie mniej energii na ogrzewanie. Wśród nich wyróżniamy domy pasywne, które mogą być pozbawione całkowicie aktywnego ogrzewania, wykorzystując do tego energię pobieraną z otoczenia.

Budowa domów energooszczędnych jest o kilka procent droższa niż ogrzewanych tradycyjnymi metodami, ale różnica ta szybko się zwraca w mniejszych kosztach przeznaczanych na utrzymanie optymalnej temperatury. Firma Stalovers proponuje stawiającym na ekologię i nowoczesność inwestorom realizację projektów ekologicznych domów energooszczędnych i pasywnych w Białymstoku. https://stalovers.pl/budowa-domow/domy-energooszczedne/

Domy energooszczędne w zgodzie z wytycznymi i zaleceniami

Istnieje szereg zaleceń i parametrów dotyczących tego, jak projektować i budować domy o zmniejszonym zapotrzebowaniu energetycznym. Domy, które stawiamy, spełniają wszystkie standardy tego typu budynków i posiadają wysoką efektywność energetyczną:
- posiadają odpowiednią bryłę, rozmieszczenie pomieszczeń i kształt dachu, minimalizujące straty energetyczne,
- są właściwie sytuowane względem stron świata,
uzyskują wymagane normami parametry współczynnika przenikania ciepła dla przegród wewnętrznych, zewnętrznych, okien i drzwi,
- wykorzystują zalecane materiały budowlane, zwłaszcza izolacyjne o odpowiedniej grubości.

Ekologiczny dom energooszczędny, nie tylko z nazwy – tylko w Stalovers

Zaostrzające się wciąż normy, dotyczące dopuszczalnych parametrów cieplnych nowo wybudowanych budynków sprawiają, że energooszczędne budynki z roku na rok są coraz popularniejsze. W Stalovers posiadamy doświadczenie budowlane i jesteśmy z normami na bieżąco, dlatego stawiane przez nas domy są energooszczędne w funkcjonowaniu, a nie jedynie w nazwie.

Jeśli planujesz budowę domu w Białymstoku lub okolicach, pomyśl o maksymalnych oszczędnościach i nowoczesnych rozwiązaniach, zarówno ekonomicznych, jak i ekologicznych, które możemy Ci zaoferować.

1002 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39