Mycie ogrodzeń Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Ogrodzenie to nie tylko ochrona posesji. To pierwsza wizytówka każdej posesji. Pełni funkcje nie tylko użytkowe (odgrodzenie terenu), ale i estetyczne – pięknie wykonane i czyste ogrodzenie to prestiż jego właściciela. Jeśli chcesz, by Twoje również zawsze prezentowało się z najlepszej strony, potrzebujesz naszej pomocy. Oferujemy kompletne mycie ogrodzeń każdego rodzaju.

Mycie ogrodzeń nigdy nie było prostsze

Ogrodzenie ogrodzeniu nierówne, dlatego każde zlecenie na mycie ogrodzeń traktujemy indywidualnie.

Po pierwsze, rozróżniamy ogrodzenia:
- przydrożne – narażone na ciągły kontakt z kurzem, pyłem i innymi zanieczyszczaniami ulicznymi; szczególnie narażone są ogrodzenia klinkierowe, z kamienia i piaskowca;
- ogrodowe – kontakt z drzewami powoduje osadzanie się na elementach ogrodzenia żywic, soków i pyłków, co prowadzi do szybkiego zabrudzenia.

Nasza praca polega na usunięciu wszystkich rodzajów zabrudzeń: wynikających z ruchu drogowego, biologicznych oraz atmosferycznych.

Po drugie, metodę czyszczenia dobieramy do materiałów, z jakich wykonane jest ogrodzenie:
- cegła i okładziny klinkierowe – do czyszczenia wykorzystujemy (zależnie od rodzaju zanieczyszczeń) środki chemiczne, mycie wysokociśnieniowe lub piaskowanie niskociśnieniowe,
- cegła (zwłaszcza zabytkowa) – stosujemy piaskowanie,
- piaskowiec – polecamy czyszczenie strumieniowo-ścierne w zależności od rodzaju piaskowca;
- kamień – np. granity i wapienie; w zależności od typu kamienia i rodzaju zabrudzeń wykorzystujemy chemię, metody wysokociśnieniowe lub piaskowanie,
- beton – czyścimy ciśnieniowo lub z zastosowaniem łagodniejszych metod w przypadku betonu łupanego i architektonicznego.
Więcej o myciu ogrodzeń https://mikipodnosniki.pl/czyszczenie-i-mycie/mycie-ogrodzen/

Impregnacja – krok następny po myciu ogrodzeń
Wszystko podlega zużyciu z czasem – Twoje ogrodzenie również. Dlatego aby przedłużyć jego żywotność i zdrowy wygląd, po myciu każdorazowo zalecamy impregnację. Zabieg nie trwa długo, ale jego efekty są bardzo żywotne: brud nie wnika w strukturę budulca, dzięki czemu ogrodzenie zyskuje nową, lepszą trwałość. Wychodzimy z założenia, że lepiej konserwować niż naprawiać, dlatego po myciu ogrodzenia zdecyduj się również na jego impregnację.

Nasza ekipa wyczyściła i zaimpregnowała już wiele ogrodzeń w Białymstoku. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu z nami wyczyścisz szybciej, łatwiej, taniej – skontaktuj się więc z nami już dziś, bo Twoje ogrodzenie to wizytówka świadcząca o Tobie.

1631 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39