Dorota Miśkiewicz z koncertem w CLZ. Mamy zaproszenie [WIDEO]

2015.08.17 00:00
Przed nami koncert jednej z najciekawszych polskich wokalistek - Doroty Miśkiewicz. A towarzyszyć jej będzie wirtuoz gitary - Marek Napiórkowski. Koncert w piątek (21.08) na tarasie CLZ.
Dorota Miśkiewicz z koncertem w CLZ. Mamy zaproszenie [WIDEO]
Fot: AD

To już ostatnie letnie spotkanie w ramach tegorocznej edycji cyklu "Jazz w CLZ": nastrojowe, pełne klasycznych utworów w nowoczesnych aranżacjach i autorskich propozycji dwójki artystów.

Dorota Miśkiewicz to artystka wiecznie poszukująca, otwarta na nowe dźwięki i eksperymenty muzyczne. Jej znakiem rozpoznawczym są nastrojowe, liryczne kompozycje, łączące różne gatunki muzyczne. Elegancka i skromna, na scenie jest charyzmatyczną wokalistką, błyskawicznie nawiązuje kontakt z publicznością. Artystce towarzyszyć będzie wybitny gitarzysta Marek Napiórkowski. Zaprezentują oni takie utwory jak: "Świerk", "Nucę, gwiżdżę sobie", "Tuńczyk", "Ale", "Suwalskie bolero", klasykę polskiej piosenki: "Pokoik na Hożej", "Lubię być szczęśliwa", jak również standardy jazzowe, chociażby "You stept out of a dream".Początek koncertu o godz. 20.00. Patronujemy występowi.

Mamy zaproszenie do wygrania: Konkurs

Szczegóły: Jazz w CLZ

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
345 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39